Kërko

Kontakto shitësin
Kompjutera ne shitje Fier 0692580586

Të Ndryshme
Publikuar 7 muaj më parë
522 parje

Kontakto shitësin
Kompjutera ne shitje Fier 0692580586

Të Ndryshme
Publikuar 7 muaj më parë
522 parje

Përshkrimi

Kompjutera në shitje Fier, gaming dhe biznesi. +355692580586

Monitorë në shitje Fier, me përmasa të ndryshme. Albvitrina.com

Laptopë në shitje Fier, gaming dhe biznesi.

 

Ku ndodhemi
Whatsapp

 

Mirë se vini në Smart Shop Alb Vitrina , pika juaj e referencës për kompjutera dhe laptopë, internetin dhe telefonat celularë në qytetin e Fierit.


Ne kemi ndjekur klientët nga i gjithë Fieri dhe rrethinat e qytetit te fierit, duke ofruar shërbime me cilësi të lartë për të kënaqur çdo kërkesë.


Në dyqanin tonë të telefonave në Fier mund të gjeni modelet më të fundit të kompjuterave ose laptopeve nga markat më të mira: Del, Lenovo, Hp, dhe shumë të tjerë!

Nuk ndalemi këtu, në fakt ju gjithashtu mund të blini linjën tuaj të re të internetit në shtëpi nga ne , për të shijuar filmat tuaj në transmetim, lojëra online ose për të menaxhuar biznesin tuaj me infrastrukturat më moderne. Nga Partneri ynë IPRO
Ne në Alb VItrina kemi zgjidhjen e duhur për ju, ejani dhe na vizitoni në qendër të FIerit në Rrugën Rauf Nallbani

Kompjutera në shitje Fier, gaming dhe biznesi.

Monitorë në shitje Fier, me përmasa të ndryshme.

Laptopë në shitje Fier, gaming dhe biznesi.

 

Për porosi për Kompjutera Laptopa Monitora , ejani në dyqanin tonë, lagjja 15 Tetori, rruga Rauf Nallbani, Fier

Për më shumë informacione na kontaktoni në whatsap: +355 69 25 80 586

Ose vizitoni faqen tone të internetit https://albvitrina.com

 

Kjo video i permbahet tematikes se mepostme

Kompjutera Gaming Fier

Kompjutera Biznesi Fier

Laptop Gaming Fier

Laptop Biznesi Fier

Monitor Gaming Fier

Monitor Biznesi Fier

 

Jeni të Mirepritur ne dyqanin tone te kompjuterave Monitoreve dhe celulareve.

Vote
Result 0 votes
telefona ne shitje online
0 votes

Profili: telefona ne shitje online

telefona ne shitje online
telefona ne shitje online Regjistruar 2+ vite Në linjë 6 muaj më parë
Përshkrimi i shitësit Telefona ne shitje Online

Telefona ne shitje FierKomjutera ne shitje Fier
Riparim kompjuterash FierRregullim Kompjuterash Fier
"Shitje Telefonash Fier  Shitje kompjuterash Fier  Telefona ne shitje Fier Kompjutera ne shitje Fier Tek ne gjeni shume lloje Markash telefoni qe mund te blini duke porositur ne whatsapp. Blerje Telefonash Fier Online ne cdo kohe duke vizituar faqen tone te internetit. Porosisni me nje Click porosit ne Whatsapp dhe ne jua dergoje ne shtepine tuaj.
 
Telefonin e blere online nepermjet faqes tone mundemi ta dergojme ne Shqiperi dhe Kosove Per Informacione lidhur me Shitje telefonash Fier Online Shitje kompjuterash Fier Online Telefona ne shitje Fier Porosit telefona Fier Online Shitje Telefonash Fier Online eshte Biznesi jone. Blerje Online Fier Shqiperi Dyqan Fizik ne Fier shqiperi Dyqani yne I telefonave Fizik & Online ju mirepret."
rrauf nallbani, 9301, Fier, Fier, Shqipëri

Kontakto: telefona ne shitje online (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Postime të tjerë nga ky shitës

  Detajet e shitësit Detajet

  telefona ne shitje online
  telefona ne shitje online
  13 njoftime aktive
  Biznes
  Regjistruar 2+ vite
  Në linjë 6 muaj më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  Rrauf Nallbani, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
  40.72389, 19.55611

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Kompjutera ne shitje Fier 0692580586
  Kontakto shitësin Kompjutera ne shitje Fier 0692580586 nga telefona ne shitje online