Kërko

Kontakto shitësin
Samsung Galaxy M21 2021 ne shitje

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 1 vit më parë
184 parje

Kontakto shitësin
Samsung Galaxy M21 2021 ne shitje

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 1 vit më parë
184 parje
 • Android
 • 6.4 inch
 • 128 GB
 • Përshkrimi

  Kontakto me Whatsapp
  +355692580586 ⇐

  Samsung Galaxy M21 2021 është shpallur zyrtarisht më 21 korrik 2021. Telefoni është i mbushur me 4 GB dhe 6 GB RAM me 64 GB ose 128 GB memorie të brendshme.

   

  Kujtesa mund të rritet me ndihmën e microSDXC (slot i dedikuar). Furnizohet me një bateri Li-Po jo të lëvizshme 6000 mAh + karikim të shpejtë 15 W.

   

  Smartphone ka një ekran Super AMOLED 6.4 inç që ka një rezolucion prej 1080 x 2340 piksele. Pajisja vjen në dy ngjyra: E zezë me qymyr dhe Blu Arktik. Smartphone është i integruar me një kartë SIM të dyfishtë (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë).

   

  Kamera e pasme e smartfonit përbëhet nga një kamerë e trefishtë, e cila përfshin 48 MP (e gjerë) + 8 MP (ultraide) + 5 MP (thellësi) ndërsa në pjesën e përparme ka një kamerë 20 MP. Pajisja funksionon në sistemin operativ Android 11 + One UI 3.1 Core.

   

  Samsung Galaxy M21 2021 përmban GPS me regjistrim A-GPS, GLONASS, BDS, USB Type-C 2.0 dhe radio FM, RDS. Është i ndërtuar me ballë xhami (Gorilla Glass 3), mbrapa plastike dhe kornizë plastike.

   

   Detaje

  • Aksesorë
   BluetoothGPSAkselerometerFinger IDKarte MicroSDWFI/5GLTE4GNFCDual-SIMNano SIMKufje-JackHDR
  • Marka
   Samsung
  • Modeli
   Galaxy M21 2021
  • Lloji
   Telefon
  • Sistemi OS
   Android
  • Verioni OS
   Android 11
  • Ram
   6 GB
  • Memorja
   128 GB
  • Bateria (mAh)
   6000
  • Lloji Ekranit
   Super AMOLED
  • Madhësia Ekranit
   6.4 inch
  • Gjëndja
   I Ri
  • Viti Prodhimit
   2021
  • Num. Bërth. Proces.
   8
  • Kam. Pas (MP)
   48
  • Kam. Para (MP)
   20
  Vote
  Result 0 votes
  telefona ne shitje online
  0 votes

  Profili: telefona ne shitje online

  telefona ne shitje online
  telefona ne shitje online Regjistruar 2+ vite Në linjë 7 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Telefona ne shitje Online

  Telefona ne shitje FierKomjutera ne shitje Fier
  Riparim kompjuterash FierRregullim Kompjuterash Fier
  "Shitje Telefonash Fier  Shitje kompjuterash Fier  Telefona ne shitje Fier Kompjutera ne shitje Fier Tek ne gjeni shume lloje Markash telefoni qe mund te blini duke porositur ne whatsapp. Blerje Telefonash Fier Online ne cdo kohe duke vizituar faqen tone te internetit. Porosisni me nje Click porosit ne Whatsapp dhe ne jua dergoje ne shtepine tuaj.
   
  Telefonin e blere online nepermjet faqes tone mundemi ta dergojme ne Shqiperi dhe Kosove Per Informacione lidhur me Shitje telefonash Fier Online Shitje kompjuterash Fier Online Telefona ne shitje Fier Porosit telefona Fier Online Shitje Telefonash Fier Online eshte Biznesi jone. Blerje Online Fier Shqiperi Dyqan Fizik ne Fier shqiperi Dyqani yne I telefonave Fizik & Online ju mirepret."
  rrauf nallbani, 9301, Fier, Fier, Shqipëri

  Kontakto: telefona ne shitje online (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   telefona ne shitje online
   telefona ne shitje online
   13 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 7 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Rrauf Nallbani, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
   40.72389, 19.55611

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Samsung Galaxy M21 2021 ne shitje
   Kontakto shitësin Samsung Galaxy M21 2021 ne shitje nga telefona ne shitje online