Kërko

19,000 L
Samsung Galaxy A14 ne shitje

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 1 vit më parë
425 parje

19,000 L
Samsung Galaxy A14 ne shitje

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 1 vit më parë
425 parje
 • Android
 • 6.6 inch
 • 64 GB
 • Përshkrimi

  Samsung Galaxy A14 ne shitje Fier dhe online dergesa me poste.
   
  Kontakto me Whatsapp
  +355692580586 ⇐

   

  Samsung Galaxy A14 është një smartphone i lehtë për t'u përdorur.
  Procesor me tetë bërthama që e mban atë të funksionojë pa probleme.
  Mund ta përdorni gjatë falë një baterie 5000 mAH.

  Ekran 6,6" Infinity-V me një rezolucion prej 2400 X 1080 dhe një shpejtësi rifreskimi 90 Hz.
  Sistemi i kamerës së trefishtë 50 MP me lente makro dhe thellësi, si dhe një kamerë të përparme 13 MP.
  4 GB RAM.
  64 GB memorie të brendshme, e zgjerueshme deri në 1000 GB.
  Sistemi operativ Android 12.
  Procesor me tetë bërthama.
  Lidhjet nëpërmjet WiFi, Bluetooth 5.2 dhe 5G.
  Thjesht lidheni me rrjetin duke përdorur një nano-SIM.

   

   Detaje

  • Aksesorë
   BluetoothGPSAkselerometerFinger IDKarte MicroSDWFI/5G4G5GNFCDual-SIMNano SIMKufje-Jack
  • Marka
   Samsung
  • Modeli
   Galaxy A14
  • Lloji
   Telefon
  • Sistemi OS
   Android
  • Verioni OS
   Android 12
  • Ram
   4 GB
  • Memorja
   64 GB
  • Bateria (mAh)
   5000
  • Lloji Ekranit
   PLS
  • Madhësia Ekranit
   6.6 inch
  • Gjëndja
   I Ri
  • Viti Prodhimit
   2023
  • Num. Bërth. Proces.
   8
  • Kam. Pas (MP)
   50
  • Kam. Para (MP)
   13
  Vote
  Result 0 votes
  telefona ne shitje online
  0 votes

  Profili: telefona ne shitje online

  telefona ne shitje online
  telefona ne shitje online Regjistruar 2+ vite Në linjë 6 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Telefona ne shitje Online

  Telefona ne shitje FierKomjutera ne shitje Fier
  Riparim kompjuterash FierRregullim Kompjuterash Fier
  "Shitje Telefonash Fier  Shitje kompjuterash Fier  Telefona ne shitje Fier Kompjutera ne shitje Fier Tek ne gjeni shume lloje Markash telefoni qe mund te blini duke porositur ne whatsapp. Blerje Telefonash Fier Online ne cdo kohe duke vizituar faqen tone te internetit. Porosisni me nje Click porosit ne Whatsapp dhe ne jua dergoje ne shtepine tuaj.
   
  Telefonin e blere online nepermjet faqes tone mundemi ta dergojme ne Shqiperi dhe Kosove Per Informacione lidhur me Shitje telefonash Fier Online Shitje kompjuterash Fier Online Telefona ne shitje Fier Porosit telefona Fier Online Shitje Telefonash Fier Online eshte Biznesi jone. Blerje Online Fier Shqiperi Dyqan Fizik ne Fier shqiperi Dyqani yne I telefonave Fizik & Online ju mirepret."
  rrauf nallbani, 9301, Fier, Fier, Shqipëri

  Kontakto: telefona ne shitje online (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   telefona ne shitje online
   telefona ne shitje online
   13 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 6 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Rrauf Nallbani, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
   40.72389, 19.55611

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Samsung Galaxy A14 ne shitje
   19,000 L Samsung Galaxy A14 ne shitje nga telefona ne shitje online