Kërko

285 €
Laptop Lenovo ThinkPad T460s

Kompjuter - Laptop
Publikuar 1 vit më parë
283 parje

285 €
Laptop Lenovo ThinkPad T460s

Kompjuter - Laptop
Publikuar 1 vit më parë
283 parje
 • Windows
 • Intel i7
 • 256 GB
 • Përshkrimi

  Laptop ne shitje Lenovo.

  Kontakto me Whatsapp
  +355692580586 ⇐

  • Procesori: CORE I7-6600U 2.6 GHz
  • Hard Disku: 256 GB SSD
  • Memorja: 8GB DDR4-SDRAM
  • Ekrani: 14 Polësh

  Laptop lenovo ne shitje 14"
  Nga Lenovo është një laptop i hollë dhe i lehtë i krijuar për t'u përdorur në lëvizje. Ky Laptop ne shitje fuqizohet nga një procesor Intel Core i7-6600U 2,6 GHz me 8 GB RAM DDR4 që ju mundëson të kryeni shumë detyra në mënyrë efikase dhe të aksesoni shpejt shpesh skedarët dhe programet e përdorura Nëse keni nevojë për më shumë fuqi përpunuese, CPU mund të rregullohet në 3,4 GHz duke përdorur teknologjinë Turbo Boost të Intel.

   Detaje

  • Aksesorë
   BluetoothFinger IDKarte MicroSDWFI/5GKufje-JackStereo-Speak.SSDUSB 3.0Webcam
  • Marka
   Lenovo
  • Modeli
   ThinkPad T460s
  • Lloji
   Laptop
  • Sistemi (OS)
   Windows
  • Procesor CPU
   Intel i7
  • RAM (GB)
   8
  • Memorja
   256 GB
  • Lloji Ekranit
   LCD
  • Madhesia Ekranit
   14.0 inch
  • Gjëndja
   I Ri
  • Num. Bërth. Proces.
   4
  Vote
  Result 0 votes
  telefona ne shitje online
  0 votes

  Profili: telefona ne shitje online

  telefona ne shitje online
  telefona ne shitje online Regjistruar 2+ vite Në linjë 6 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Telefona ne shitje Online

  Telefona ne shitje FierKomjutera ne shitje Fier
  Riparim kompjuterash FierRregullim Kompjuterash Fier
  "Shitje Telefonash Fier  Shitje kompjuterash Fier  Telefona ne shitje Fier Kompjutera ne shitje Fier Tek ne gjeni shume lloje Markash telefoni qe mund te blini duke porositur ne whatsapp. Blerje Telefonash Fier Online ne cdo kohe duke vizituar faqen tone te internetit. Porosisni me nje Click porosit ne Whatsapp dhe ne jua dergoje ne shtepine tuaj.
   
  Telefonin e blere online nepermjet faqes tone mundemi ta dergojme ne Shqiperi dhe Kosove Per Informacione lidhur me Shitje telefonash Fier Online Shitje kompjuterash Fier Online Telefona ne shitje Fier Porosit telefona Fier Online Shitje Telefonash Fier Online eshte Biznesi jone. Blerje Online Fier Shqiperi Dyqan Fizik ne Fier shqiperi Dyqani yne I telefonave Fizik & Online ju mirepret."
  rrauf nallbani, 9301, Fier, Fier, Shqipëri

  Kontakto: telefona ne shitje online (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   telefona ne shitje online
   telefona ne shitje online
   13 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 6 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Rrauf Nallbani, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
   40.72389, 19.55611

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Laptop Lenovo ThinkPad T460s
   285 € Laptop Lenovo ThinkPad T460s nga telefona ne shitje online