Kërko

Kontakto shitësin
Samsung Galaxy A34 5G ne shitje

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 5 muaj më parë
397 parje

Kontakto shitësin
Samsung Galaxy A34 5G ne shitje

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 5 muaj më parë
397 parje
 • Android
 • 6.6 inch
 • 128 GB
 • Përshkrimi

  Samsung Galaxy A34 5G ne shitje Fier dhe online Dergesa me poste
  Kontakto me Whatsapp
  +355692580586 ⇐
   
  Samsung Galaxy A34 është këtu për të ofruar një përvojë fantastike me smartphone; me pamje vizuale të lëmuara të mëndafshta, me shumë kamera dhe shumë bateri për t'ju kaluar ditën.
   
  Ekrani mahnitës 6,6" FHD+ Super AMOLED dhe frekuenca e tij e rifreskimit 120 Hz sigurojnë pamje të qetë dhe të ndritshme, edhe në dritën e ditës. Regjistroni më shumë përsosmëri me kamerën me tre të pasme, e përbërë nga lente kryesore, ultra të gjera dhe makro, si dhe një Përmirësuesi i imazhit AI që lejon subjektet tuaja të shkëlqejnë.

  Ekran 6,66" FHD+ Super AMOLED me një shpejtësi rifreskimi 120 Hz.¹
  Përfshin një kamerë të përparme 13 MP dhe 3 kamera të pasme; 48 MP kryesore, 8 MP ultra e gjerë dhe 5 MP makro.
  6 GB RAM.
  Kapaciteti i ruajtjes së brendshme 128 GB.
  Sistemi operativ Android 13.
  Procesori me tetë bërthama siguron një shpejtësi CPU prej 2.6 GHz.
  Lidhjet nëpërmjet 5G dhe Bluetooth 5.3.
  Lidhu me rrjetin duke përdorur një nano-SIM.
  Vlerësimi IP67 kundër ujit dhe pluhurit.
  Bateri 5000 mAh
   

   Detaje

  • Aksesorë
   BluetoothGPSAkselerometerGorilla GlassFinger IDFace IDWFI/5GLTE4G5GNFCDual-SIMNano SIMStereo-Speak.HDR
  • Marka
   Samsung
  • Modeli
   Galaxy A34
  • Lloji
   Telefon
  • Sistemi OS
   Android
  • Verioni OS
   Android 13
  • Ram
   6 GB
  • Memorja
   128 GB
  • Bateria (mAh)
   5000
  • Lloji Ekranit
   Super AMOLED
  • Madhësia Ekranit
   6.6 inch
  • Gjëndja
   I Ri
  • Viti Prodhimit
   2023
  • Num. Bërth. Proces.
   8
  • Kam. Pas (MP)
   48
  • Kam. Para (MP)
   13
  Vote
  Result 0 votes
  telefona ne shitje online
  0 votes

  Profili: telefona ne shitje online

  telefona ne shitje online
  telefona ne shitje online Regjistruar 2+ vite Në linjë 4 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Telefona ne shitje Online

  Telefona ne shitje FierKomjutera ne shitje Fier
  Riparim kompjuterash FierRregullim Kompjuterash Fier
  "Shitje Telefonash Fier  Shitje kompjuterash Fier  Telefona ne shitje Fier Kompjutera ne shitje Fier Tek ne gjeni shume lloje Markash telefoni qe mund te blini duke porositur ne whatsapp. Blerje Telefonash Fier Online ne cdo kohe duke vizituar faqen tone te internetit. Porosisni me nje Click porosit ne Whatsapp dhe ne jua dergoje ne shtepine tuaj.
   
  Telefonin e blere online nepermjet faqes tone mundemi ta dergojme ne Shqiperi dhe Kosove Per Informacione lidhur me Shitje telefonash Fier Online Shitje kompjuterash Fier Online Telefona ne shitje Fier Porosit telefona Fier Online Shitje Telefonash Fier Online eshte Biznesi jone. Blerje Online Fier Shqiperi Dyqan Fizik ne Fier shqiperi Dyqani yne I telefonave Fizik & Online ju mirepret."
  rrauf nallbani, 9301, Fier, Fier, Shqipëri

  Kontakto: telefona ne shitje online (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   telefona ne shitje online
   telefona ne shitje online
   13 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 4 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Rrauf Nallbani, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
   40.72389, 19.55611

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Samsung Galaxy A34 5G ne shitje
   Kontakto shitësin Samsung Galaxy A34 5G ne shitje nga telefona ne shitje online