Kërko

Kontakto shitësin
Telefona ne shitje Fier 0692580586

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 1 vit më parë
286 parje

Kontakto shitësin
Telefona ne shitje Fier 0692580586

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 1 vit më parë
286 parje

Përshkrimi

Dyqan telefonash në Fier

Ofertat më të mira për smartphone në Fier mund t'i gjeni në Alb Vitrina! 069 25 80 586

Ku ndodhemi Whatsapp

Telefona ne shitje FierSmart Store, telefonia e vërtetë në Fier.

Mirë se vini në Smart Shop Alb Vitrina , pika juaj e referencës për telefonat inteligjentë, internetin dhe telefonat celularë në Fier.
Ne kemi ndjekur klientët nga i gjithë Fieri dhe rrethinat e qytetit te fierit, duke ofruar shërbime me cilësi të lartë për të kënaqur çdo kërkesë.


Në dyqanin tonë të telefonave në Fier mund të gjeni modelet më të fundit të smartfonëve nga markat më të mira: Samsung, Poco, Xiaomi, dhe shumë të tjerë!

Nuk ndalemi këtu, në fakt ju gjithashtu mund të blini linjën tuaj të re të internetit në shtëpi nga ne , për të shijuar filmat tuaj në transmetim, lojëra online ose për të menaxhuar biznesin tuaj me infrastrukturat më moderne. Nga Partneri ynë IPRO
Ne në Alb VItrina kemi zgjidhjen e duhur për ju, ejani dhe na vizitoni në qendër të FIerit në Rrugën Rauf NallbaniTelefonat inteligjentë dhe tabletët

A është telefoni juaj i vjetër dhe nuk funksionon më si duhet? Ejani dhe na vizitoni, do të gjeni një gamë të gjerë të telefonave inteligjentë të gjeneratës së fundit dhe telefonave celularë me kosto të ulët , për të qenë në gjendje të përdorni të gjitha shërbimet që doni pa problem, duke përfshirë Whatsapp, email, thirrje të pakufizuara, mesazhe me tekst, video thirrje, lojëra , foto, muzikë, filma dhe shumë më tepër.
Mos hiqni dorë nga ndërrimi i telefonit, falë ofertave tona.


Po kërkoni një tabletë? Ejani në dyqanin tonë të telefonave në Fier për të mësuar rreth ofertave më të fundit për Galaxy Tab. Do të zbuloni se sa e thjeshtë është ta blini atë dhe do të filloni menjëherë të lundroni në qetësi të plotë.
Dhe nëse rastësisht po kërkoni një telefon me kosto të ulët, për t'u përdorur si telefon i dytë, ose telefon për fëmijë apo edhe të moshuar, ne kemi zgjidhjen e duhur për ju.
Në fakt, ne trajtojmë telefona celularë të të gjitha kategorive dhe modeleve specifike për të moshuarit dhe fëmijët në mënyrë që t'ju garantojmë siguri dhe qetësi.

 

  Detaje

Vote
Result 1 votes
telefona ne shitje online
0 votes

Profili: telefona ne shitje online

telefona ne shitje online
telefona ne shitje online Regjistruar 2+ vite Në linjë 6 muaj më parë
Përshkrimi i shitësit Telefona ne shitje Online

Telefona ne shitje FierKomjutera ne shitje Fier
Riparim kompjuterash FierRregullim Kompjuterash Fier
"Shitje Telefonash Fier  Shitje kompjuterash Fier  Telefona ne shitje Fier Kompjutera ne shitje Fier Tek ne gjeni shume lloje Markash telefoni qe mund te blini duke porositur ne whatsapp. Blerje Telefonash Fier Online ne cdo kohe duke vizituar faqen tone te internetit. Porosisni me nje Click porosit ne Whatsapp dhe ne jua dergoje ne shtepine tuaj.
 
Telefonin e blere online nepermjet faqes tone mundemi ta dergojme ne Shqiperi dhe Kosove Per Informacione lidhur me Shitje telefonash Fier Online Shitje kompjuterash Fier Online Telefona ne shitje Fier Porosit telefona Fier Online Shitje Telefonash Fier Online eshte Biznesi jone. Blerje Online Fier Shqiperi Dyqan Fizik ne Fier shqiperi Dyqani yne I telefonave Fizik & Online ju mirepret."
rrauf nallbani, 9301, Fier, Fier, Shqipëri

Kontakto: telefona ne shitje online (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Postime të tjerë nga ky shitës

  Detajet e shitësit Detajet

  telefona ne shitje online
  telefona ne shitje online
  13 njoftime aktive
  Biznes
  Regjistruar 2+ vite
  Në linjë 6 muaj më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  Rrauf Nallbani, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
  40.72389, 19.55611

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Telefona ne shitje Fier 0692580586
  Kontakto shitësin Telefona ne shitje Fier 0692580586 nga telefona ne shitje online