Kërko

Kontakto shitësin
Samsung Galaxy F13 ne shitje

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 1 vit më parë
207 parje

Kontakto shitësin
Samsung Galaxy F13 ne shitje

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 1 vit më parë
207 parje
 • Android
 • 6.6 inch
 • 128 GB
 • Përshkrimi

  Samsung Galaxy F13 ne shitje Fier dhe online dergesa me poste.
   
  Kontakto me Whatsapp
  +355692580586 ⇐
   
  Samsung Galaxy F13 është prezantuar zyrtarisht më 22 qershor 2022. Smartphone është i mbushur me 4 GB RAM me 64 GB dhe 128 GB memorie të brendshme.
   
  Celulari funksionon në sistemin operativ Android 12 + One UI 4.1. Ai përmban A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS dhe USB Type-C 2.0, USB On-The-Go.
   
  Ai furnizohet me një Li-Po 6000 mAh + karikim të shpejtë 15W. Samsung Galaxy F13 përmban një ekran 6.6 inç PLS LCD që ka një rezolucion 1080 x 2408 piksele.
   
  Telefoni vjen në ngjyra të ndryshme duke përfshirë Waterfall Blue, Sunrise Copper dhe Nightsky Green. Pajisja mbështet Dual SIM.
   
  Ka kamerë të trefishtë: 50 MP (e gjerë) + 5 MP (ultraide) + 2 MP (thellësi) ndërsa në pjesën e përparme ka një kamerë 8 MP (e gjerë). Smartphone është ndërtuar me një pjesë të përparme xhami (Gorilla Glass 5), mbrapa plastike dhe kornizë plastike.
   
  Telefoni ne shitje mundësohet nga një procesor Exynos 850 Octa-core. Sensorët përfshijnë gjurmë gishtash të montuar në anë, akselerometër, busull + Ndjeshmëri virtuale të afërsisë.
   

   Detaje

  • Aksesorë
   BluetoothGPSGorilla GlassFinger IDKarte MicroSDRadioWFI/5GLTE4GNFCDual-SIMNano SIMKufje-JackHDR
  • Marka
   Samsung
  • Modeli
   Galaxy F13
  • Lloji
   Telefon
  • Sistemi OS
   Android
  • Verioni OS
   Android 12
  • Ram
   4 GB
  • Memorja
   128 GB
  • Bateria (mAh)
   6000
  • Lloji Ekranit
   PLS
  • Madhësia Ekranit
   6.6 inch
  • Gjëndja
   I Ri
  • Viti Prodhimit
   2022
  • Num. Bërth. Proces.
   8
  • Kam. Pas (MP)
   50
  • Kam. Para (MP)
   8
  Vote
  Result 0 votes
  telefona ne shitje online
  0 votes

  Profili: telefona ne shitje online

  telefona ne shitje online
  telefona ne shitje online Regjistruar 2+ vite Në linjë 6 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Telefona ne shitje Online

  Telefona ne shitje FierKomjutera ne shitje Fier
  Riparim kompjuterash FierRregullim Kompjuterash Fier
  "Shitje Telefonash Fier  Shitje kompjuterash Fier  Telefona ne shitje Fier Kompjutera ne shitje Fier Tek ne gjeni shume lloje Markash telefoni qe mund te blini duke porositur ne whatsapp. Blerje Telefonash Fier Online ne cdo kohe duke vizituar faqen tone te internetit. Porosisni me nje Click porosit ne Whatsapp dhe ne jua dergoje ne shtepine tuaj.
   
  Telefonin e blere online nepermjet faqes tone mundemi ta dergojme ne Shqiperi dhe Kosove Per Informacione lidhur me Shitje telefonash Fier Online Shitje kompjuterash Fier Online Telefona ne shitje Fier Porosit telefona Fier Online Shitje Telefonash Fier Online eshte Biznesi jone. Blerje Online Fier Shqiperi Dyqan Fizik ne Fier shqiperi Dyqani yne I telefonave Fizik & Online ju mirepret."
  rrauf nallbani, 9301, Fier, Fier, Shqipëri

  Kontakto: telefona ne shitje online (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   telefona ne shitje online
   telefona ne shitje online
   13 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 6 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Rrauf Nallbani, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
   40.72389, 19.55611

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Samsung Galaxy F13 ne shitje
   Kontakto shitësin Samsung Galaxy F13 ne shitje nga telefona ne shitje online