Kërko

Kontakto shitësin
Servis kompjuterash Fier 0692580586

Kompjuter - Elektronike - IT
Publikuar 9 muaj më parë
677 parje

Kontakto shitësin
Servis kompjuterash Fier 0692580586

Kompjuter - Elektronike - IT
Publikuar 9 muaj më parë
677 parje

Përshkrimi

Servis kompjuterash Fier 0692580586

 

Servis kompjuterash fier

Asistencë kompjuterike Fier

+355692580586

Dyqan kompjuterash

Fier Rruga Rauf Nallbani

na kontaktoni për një takim!

 

ku ndodhemi

 

Asistencë IT - Rregullim kompjuterash fier

 

Ne riparojmë të gjitha problemet e harduerit dhe softuerit që mund të lindin në kompjuterët desktop dhe laptopë , si në sistemet operative Windows dhe Apple , ashtu edhe në sistemet operative Android dhe iOS në nivelin e softuerit.

 

    Konsulencë IT

    Instalimi SSD

    Ndërrimi LCD i laptopit

    Formatimi i kompjuterit

    lidhjet e internetit

    Rikuperimi i të dhënave

    Riparimi i menteshave të laptopit

    Ndryshoni pastën termike

    Montimi i kompjuterit

 

 

Si veprojmë - Servis Komjuterash fier.

 

PROBLEMI

 

Nëse kompjuteri, laptopi, tableti juaj nuk funksionojnë siç duhet, mos u shqetësoni , na kontaktoni menjëherë me email ose telefon!

 

RIPARIMI

 

Ne do të caktojmë një takim sa më shpejt të jetë e mundur në dyqanin në rrugën Rauf Nallbani. Fier

 

KTHIMI

 

Zakonisht e kthejmë makinën brenda 24 orëve për të krijuar sa më pak shqetësime; është gjithashtu në interesin tonë që punët të kryhen shpejt.

 

Ky postim trajton temat

Servis kompjuterash fier

Rregullim Kompjuterash Fier

Riparim kompjuterash Fier

Vote
Result 0 votes
telefona ne shitje online
0 votes

Profili: telefona ne shitje online

telefona ne shitje online
telefona ne shitje online Regjistruar 2+ vite Në linjë 6 muaj më parë
Përshkrimi i shitësit Telefona ne shitje Online

Telefona ne shitje FierKomjutera ne shitje Fier
Riparim kompjuterash FierRregullim Kompjuterash Fier
"Shitje Telefonash Fier  Shitje kompjuterash Fier  Telefona ne shitje Fier Kompjutera ne shitje Fier Tek ne gjeni shume lloje Markash telefoni qe mund te blini duke porositur ne whatsapp. Blerje Telefonash Fier Online ne cdo kohe duke vizituar faqen tone te internetit. Porosisni me nje Click porosit ne Whatsapp dhe ne jua dergoje ne shtepine tuaj.
 
Telefonin e blere online nepermjet faqes tone mundemi ta dergojme ne Shqiperi dhe Kosove Per Informacione lidhur me Shitje telefonash Fier Online Shitje kompjuterash Fier Online Telefona ne shitje Fier Porosit telefona Fier Online Shitje Telefonash Fier Online eshte Biznesi jone. Blerje Online Fier Shqiperi Dyqan Fizik ne Fier shqiperi Dyqani yne I telefonave Fizik & Online ju mirepret."
rrauf nallbani, 9301, Fier, Fier, Shqipëri

Kontakto: telefona ne shitje online (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Postime të tjerë nga ky shitës

  Detajet e shitësit Detajet

  telefona ne shitje online
  telefona ne shitje online
  13 njoftime aktive
  Biznes
  Regjistruar 2+ vite
  Në linjë 6 muaj më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  Rrauf Nallbani, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
  40.72389, 19.55611

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Servis kompjuterash Fier 0692580586
  Kontakto shitësin Servis kompjuterash Fier 0692580586 nga telefona ne shitje online