Postime Speciale

Speciale
OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE
3 ditë më parë
15,000 €
OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE
Tirana, AL
Shtëpiake - Mobilje - Mjete Kopshti
3 ditë më parë
Tavolina xhami/ druri x 100Karrige lekure/druri x 50Ambazhure mural dhe llampadare te madhesive te ndrryshme x400Ambazhure tavani x21 Piktura te medha te realizuara me korniza x39Zbukurime dekorative per ambjente te jashtme x500 
Vendndodhja: Tirana, AL
15,000 €
137265 persona e panë
Shtuar 3 ditë më parë
Speciale
Oferta Interneti FIER+35534420139
7 muaj më parë
Kontakto shitësin
Oferta Interneti FIER+35534420139
Fier, AL
Shperndares Interneti
7 muaj më parë
Kombinimet tona më të mira Oferta Interneti  FIER Merr më të mirën e paketave Internet  dhe TV me kombinimet tona Paketa STANDARD     1399 ALL/muaj Internet 100Mbp/s60+ Kanale Tring20 Kanale LokaleTotal 80+ Kanale   Paketa SILVER 1799 ALL/muaj Internet 150Mbp/s60+ Kanale DGA Familje20 Kanale LokaleTotal 80+ Kanale   Pa...
Vendndodhja: Fier, AL
Kontakto shitësin
702452 persona e panë
Shtuar 7 muaj më parë
Speciale
Jemi duke Punësuar
7 muaj më parë
Kontakto shitësin
Jemi duke Punësuar
Fier, AL
Shperndares Interneti
7 muaj më parë
Vende të Lira Pune. Skuadra jone është në kërkim për telente të reja në fushën e biznesit dhe tregun ku ne shërbejmë. Ne gjithmonë jemi në kërkim për staf të ri të na bashkohet me Skuadrën tonë. Pozicioni Vendodhja Orari Inxhinier Rrjeti IT Fier Kohe te Plote Suport Teknik NOC Fier Kohe te Plote Teknik Instator Fiber O...
Vendndodhja: Fier, AL
Kontakto shitësin
702456 persona e panë
Shtuar 7 muaj më parë
Speciale
Servis kompjuterash Fier 0692580586
8 muaj më parë
Kontakto shitësin
Servis kompjuterash Fier 0692580586
Fier, AL
Kompjuter - Elektronike - IT
8 muaj më parë
Servis kompjuterash Fier 0692580586   Servis kompjuterash fier Asistencë kompjuterike Fier +355692580586 Dyqan kompjuterash Fier Rruga Rauf Nallbani na kontaktoni për një takim!   ku ndodhemi   Asistencë IT - Rregullim kompjuterash fier   Ne riparojmë të gjitha problemet e harduerit dhe softuerit që mund të lindin në k...
Vendndodhja: Fier, AL
Kontakto shitësin
702462 persona e panë
Shtuar 8 muaj më parë

Njoftime Falas - Posto Dhe Fito!

Jepini artikujve tuaj të përdorur një shans të dytë, shisni ato që nuk përdorni më, menjëherë & lehtësisht. Shit dhe Bli Njoftime Falas!

Postime të reja

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko (nuk bashkepunoj me agjenci)
5 ditë më parë
600 €
Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko (nuk bashkepunoj me agjenci)
Tirana, AL
Shtëpi me Qera
5 ditë më parë
Jepet me qera apartament me qera 2 + 1 + post parkimi ne Don Bosko. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e trete ne te njejtin pallat me "Credins Bank".   Specifika mbi apartamentin: - Ndertim i ri - Ashensor - Kati 3 - Kubature e rregullt   Organizimi: - Sallon - Dy dhoma gjumi - Ambient gatim...
Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
600 €
39 persona e panë
Shtuar 5 ditë më parë
 • 90
 • Apart.
 • Qera
 • Mobiluar
 • 2 Dhoma
 • 1 Tualet
 • Shitet shtepi ne Lgj.1
  1 muaj më parë
  Kontakto shitësin
  Shitet shtepi ne Lgj.1
  Korçë, AL
  Shtëpi në Shitje
  1 muaj më parë
  Shitet shtepi ne Lgj.1 rr. Konferenca e Labinotit me siperfaqe totale 250m2, vendndodhja nga me te mirat ne qytet.
  Vendndodhja: Korçë, Korçë, AL
  Kontakto shitësin
  57 persona e panë
  Shtuar 1 muaj më parë
 • 250
 • Shtëpi
 • Shitet
 • Pa Mobil.
 • 4 Dhoma
 • 1 Tualet
 • PS4 SLIM + Leva Origjinale
  1 ditë më parë
  Kontakto shitësin
  PS4 SLIM + Leva Origjinale
  Tirana, AL
  Video lojëra - Konzola - Lodra
  1 ditë më parë
  Shitet PS4 Slim ne gjendje perfekte me leva origjinale origjinale (mos u mashtroni nga dorezat kineze) per me shum info na kontaktoni ne Whatsapp: 0683643222
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  Kontakto shitësin
  4 persona e panë
  Shtuar 1 ditë më parë
  Sony Playstation 5 2TB
  2 javë më parë
  300 €
  Sony Playstation 5 2TB
  Dolno Palčište, MK
  Video lojëra - Konzola - Lodra
  2 javë më parë
  Sony playstation 5 2tb✔ Brand new✔ 1 Year international warranty ✔ Good Quality! ✔ Complete Accessories ✔ Original✔ 1 MONTH replacement/warranty+17027232604 Message me on whatsapp
  Vendndodhja: Dolno Palčište, Bogovinje, MK
  300 €
  66 persona e panë
  Shtuar 2 javë më parë
  Shtepi ne sjitje ne lagjen 1
  1 muaj më parë
  Kontakto shitësin
  Shtepi ne sjitje ne lagjen 1
  Korçë, AL
  Shtëpi në Shitje
  1 muaj më parë
  Shitet shtepi ne Lgj.1 Korce me siperfaqe 175m2 me certifikate te rregullt.  Kontakto ne +692323850
  Vendndodhja: Korçë, Korçë, AL
  Kontakto shitësin
  51 persona e panë
  Shtuar 1 muaj më parë
 • 175
 • Shtëpi
 • Shitet
 • Pa Mobil.
 • 3 Dhoma
 • 1 Tualet
 • Instaloni çdo lojë PS3 falas
  1 ditë më parë
  Kontakto shitësin
  Instaloni çdo lojë PS3 falas
  Tirana, AL
  Video lojëra - Konzola - Lodra
  1 ditë më parë
  Program Lojerash per Playstation3 PS3. Shkarkoni dhe instaloni lojera direkt ne PS3 me program pa usb pa fisha vetem me 1 klikim 
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  Kontakto shitësin
  3 persona e panë
  Shtuar 1 ditë më parë
  Servis PlayStation (PS5-PS4-PS3)
  1 ditë më parë
  Kontakto shitësin
  Servis PlayStation (PS5-PS4-PS3)
  Tirana, AL
  Video lojëra - Konzola - Lodra
  1 ditë më parë
  Servis PlayStation PS3/PS4/PS5. Servis Levash, riprogramime playstation etj... Na kontaktoni ne 0683643222 ose na ndiqni ne rrjetet sociale: playtirana
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  Kontakto shitësin
  2 persona e panë
  Shtuar 1 ditë më parë
  Shitur
  Shitet Apartament 2+1, Mobilim i ri, Çertifikatë Pronësie
  2 ditë më parë
  53,000 €
  Shitet Apartament 2+1, Mobilim i ri, Çertifikatë Pronësie
  Fier, AL
  Shtëpi në Shitje
  2 ditë më parë
  Shitet apartament Totalisht i Mobiluar në lagjen "Kastriot" Fier, kati i 3-të në pallat 4 katësh      • Mobilim i ri i papërdorur  • Ambjent ndënje  • Gatimi dhe ngrënia bashkë  • 2 Dhoma gjumi  • 1 Tualet  • 1 Ballkon i bollshëm me tendë  • Ngrohje individuale me kaldajë  • Çertifikatë Pronësie Apartamenti është me si...
  Vendndodhja: Fier, Fier, AL
  53,000 €
  2588 persona e panë
  Shtuar 2 ditë më parë
 • 96
 • Apart.
 • Shitet
 • Mobiluar
 • 2 Dhoma
 • 1 Tualet
 • PS4 SLIM + Leva dhe Lojera
  1 ditë më parë
  Kontakto shitësin
  PS4 SLIM + Leva dhe Lojera
  Tirana, AL
  Video lojëra - Konzola - Lodra
  1 ditë më parë
  Shitet PS4 SLIM ne gjendje perfekte me leva origjinale dhe lojera per me shum info na kontaktoni
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  Kontakto shitësin
  3 persona e panë
  Shtuar 1 ditë më parë
  SARANDE SHITET 1+1
  1 javë më parë
  97,200 €
  SARANDE SHITET 1+1
  Sarandë, AL
  Shtëpi në Shitje
  1 javë më parë
  Shitet apartament 1+1 ne Rrugen 'Skenderbeu' prane Hotel Mediterrane dhe karburantit OMW.Apartamenti ka orientim  Jug-Lindje eshte 73m2 dhe organizohet ne:- 1 dhome gjumi- 1 sallon & guzhine- 1 tualet- 1 ballkon (me pamje anesore/ballore nga deti - shiko Imazhet ne postim)Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...
  Vendndodhja: Sarandë, Vlorë, AL
  97,200 €
  78 persona e panë
  Shtuar 1 javë më parë
 • 73
 • Apart.
 • Shitet
 • Pa Mobil.
 • 1 Dhomë
 • 1 Tualet
 • Shitur
  Opel combo 2004
  2 ditë më parë
  2,400 €
  Opel combo 2004
  Fier, AL
  Makina ne Shitje
  2 ditë më parë
  Në gjëndje shumë të mirë.
  Vendndodhja: Fier, Fier, AL
  2,400 €
  183 persona e panë
  Shtuar 2 ditë më parë
 • Shqipëri
 • 1240
 • 2004
 • Naftë
 • Manual
 • 224788
 • Speciale
  OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE
  3 ditë më parë
  15,000 €
  OKAZION!!! SHITET MAGAZINE MBI 1000 PRODUKTE SHTEPIJAKE
  Tirana, AL
  Shtëpiake - Mobilje - Mjete Kopshti
  3 ditë më parë
  Tavolina xhami/ druri x 100Karrige lekure/druri x 50Ambazhure mural dhe llampadare te madhesive te ndrryshme x400Ambazhure tavani x21 Piktura te medha te realizuara me korniza x39Zbukurime dekorative per ambjente te jashtme x500 
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  15,000 €
  151 persona e panë
  Shtuar 3 ditë më parë