Kontakto shitësin
Xiaomi Poco M5 ne shitje

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 6 muaj më parë
393 parje

Kontakto shitësin
Xiaomi Poco M5 ne shitje

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 6 muaj më parë
393 parje
 • Android
 • 6.6 inch
 • 128 GB
 • Përshkrimi

  Xiaomi Poco M5 ne shitj Fier dhe online
  Kontakto me Whatsapp
  +355692580586 ⇐
  Xiaomi Poco M5 u lançua zyrtarisht më 5 shtator 2022. Dimensioni i smartfonit është 164 x 76.1 x 8.9 mm dhe peshon 201 gram.
   
  Pajisja është e mbushur me 4 GB dhe 6 GB RAM së bashku me opsionet e ruajtjes së brendshme 64 GB dhe 128 GB. Telefoni mundësohet nga procesori MediaTek Helio G99 me tetë bërthama ndërsa GPU është Mali-G57 MC2.
   
  Ekrani i Xiaomi Poco M5 vjen me një LCD IPS 6,58 inç dhe rezolucion 1080 x 2400 piksele. Është i mbrojtur nga Corning Gorilla Glass 3. Mundësohet nga bateria Li-Po 5000mAh që mbështet karikim të shpejtë 18W.
   
  Ai gjithashtu përmban një USB Type-C 2.0, USB On-The-Go. Kamera e pasme përbëhet nga një kamerë e trefishtë: 50 MP (e gjerë) + 2 MP (makro) + 2 MP (thellësi) dhe përmban blic LED. Në pjesën e përparme ka një kamerë të vetme 5 MP (e gjerë).
   
  Sensorët përfshijnë gjurmë gishtash të montuar në anë, përshpejtues, afërsi dhe busull. Është në dispozicion në ngjyra të ndryshme duke përfshirë të zezë, jeshile dhe të verdhë. Ai funksionon në sistemin Android
   

   Detaje

  • Aksesorë
   BluetoothGPSAkselerometerFinger IDKarte MicroSDRadioInfraredWFI/5GLTE4GNFCDual-SIMNano SIMKufje-Jack
  • Marka
   Xiaomi
  • Modeli
   Poco M5
  • Lloji
   Telefon
  • Sistemi OS
   Android
  • Verioni OS
   Android 12
  • Ram
   6 GB
  • Memorja
   128 GB
  • Bateria (mAh)
   5000
  • Lloji Ekranit
   IPS
  • Madhësia Ekranit
   6.6 inch
  • Gjëndja
   I Ri
  • Viti Prodhimit
   2022
  • Num. Bërth. Proces.
   8
  • Kam. Pas (MP)
   50
  • Kam. Para (MP)
   5
  Vote
  Result 0 votes
  telefona ne shitje online
  0 votes

  Profili: telefona ne shitje online

  telefona ne shitje online
  telefona ne shitje online Regjistruar 2+ vite Në linjë 5 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Telefona ne shitje Online

  Telefona ne shitje FierKomjutera ne shitje Fier
  Riparim kompjuterash FierRregullim Kompjuterash Fier
  "Shitje Telefonash Fier  Shitje kompjuterash Fier  Telefona ne shitje Fier Kompjutera ne shitje Fier Tek ne gjeni shume lloje Markash telefoni qe mund te blini duke porositur ne whatsapp. Blerje Telefonash Fier Online ne cdo kohe duke vizituar faqen tone te internetit. Porosisni me nje Click porosit ne Whatsapp dhe ne jua dergoje ne shtepine tuaj.
   
  Telefonin e blere online nepermjet faqes tone mundemi ta dergojme ne Shqiperi dhe Kosove Per Informacione lidhur me Shitje telefonash Fier Online Shitje kompjuterash Fier Online Telefona ne shitje Fier Porosit telefona Fier Online Shitje Telefonash Fier Online eshte Biznesi jone. Blerje Online Fier Shqiperi Dyqan Fizik ne Fier shqiperi Dyqani yne I telefonave Fizik & Online ju mirepret."
  rrauf nallbani, 9301, Fier, Fier, Shqipëri

  Kontakto: telefona ne shitje online (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   telefona ne shitje online
   telefona ne shitje online
   13 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 5 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Rrauf Nallbani, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
   40.72389, 19.55611

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Xiaomi Poco M5 ne shitje
   Kontakto shitësin Xiaomi Poco M5 ne shitje nga telefona ne shitje online