Kërko

400 €
Shitet Flaut i përdorur në gjëndje ekselente

Të Ndryshme
Publikuar 8 muaj më parë
267 parje

400 €
Shitet Flaut i përdorur në gjëndje ekselente

Të Ndryshme
Publikuar 8 muaj më parë
267 parje

Përshkrimi

Flauti është i përdorur por në gjëndje shumë të mirë.

 

Vote
Result 0 votes
Kristal Photography
0 votes

Profili: Kristal Photography

Kristal Photography
Kristal Photography Regjistruar 1+ vit Në linjë 3 muaj më parë
Përshkrimi i shitësit Shërbim fotografik dhe video, dasma, fejesa, ditëlindje, spote publicitare, set fotografik në natyrë dhe studio, shërbime të dedikuara foto e video në vende të caktuara (locations). Tirana, Shqipëri

Kontakto: Kristal Photography (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Postime të tjerë nga ky shitës

  Detajet e shitësit Detajet

  Kristal Photography
  Kristal Photography
  3 njoftime aktive
  Biznes
  Regjistruar 1+ vit
  Në linjë 3 muaj më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  Fier, 9303, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
  40.72389, 19.55611

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Shitet Flaut i përdorur në gjëndje ekselente Shitet Flaut i përdorur në gjëndje ekselente Shitet Flaut i përdorur në gjëndje ekselente
  400 € Shitet Flaut i përdorur në gjëndje ekselente nga Kristal Photography