Kërko

280 €
Komputer HP elitebook 830 G5 ne shitje

Kompjuter - Laptop
Publikuar 1 vit më parë
187 parje

280 €
Komputer HP elitebook 830 G5 ne shitje

Kompjuter - Laptop
Publikuar 1 vit më parë
187 parje
 • Windows
 • Intel i5
 • 256 GB
 • Përshkrimi

  HP Elitebook 830 G5. Whatsap: +355 69 25 80 586

  DIZAJNI: HP Elitebook 830 G5 është një laptop i fuqishëm dhe elegant, i përsosur për përdoruesit e biznesit. Ky laptop duket mjaft profesional për punë ose udhëtime pune me dizajnin e tij premium dhe dekorimin mat.
  PROCESOR: Ky laptop ka një CPU Intel Core i5-7th Gen, i cili është mjaft i shpejtë për të ekzekutuar me efikasitet shumë aplikacione pa ndonjë ngadalësim. Kryerja e shumë detyrave është e thjeshtë dhe e shpejtë me këtë laptop.

  KUJTESA: Laptopi HP në shitje ka 8 GB RAM, që është memorie e mjaftueshme për shumicën e aplikacioneve, duke ju lejuar të punoni në disa detyra njëherësh.

  Hard disku: Laptopi HP në shitje vjen me një disk masiv 256 GB në gjendje të ngurtë (SSD) i cili ofron shumë hapësirë ​​ruajtëse për të gjithë skedarët tuaj.

  EKRANI: Laptopi HP në shitje HP Elitebook 830 G5 ka një ekran 13,3" që është mjaft i madh për të punuar me shumë dokumente në të njëjtën kohë me lehtësi.

  Rrjeti: Ky laptop HP Elitebook është i mrekullueshëm për të qëndruar i lidhur me botën përreth jush. Ai përmban pajtueshmërinë me Wi-Fi me valë dhe Bluetooth, duke ju lejuar të lidheni pa probleme me pajisje të tjera të pajtueshme pa pasur nevojë për tela të çrregullt kudo.

  WINDOWS: Me Windows 10 Pro, ju jep akses në shumë aplikacione të dobishme për të kryer detyrat e përditshme. Plus, është i mbushur plot me mjete sigurie që do të mbrojnë të dhënat tuaja të vlefshme.

  Telefona ne shitje Fier
  Komjutera ne shitje Fier

  Për më shumë informacione na kontaktoni në whatsap: +355 69 25 80 586
  ose vizitoni faqen tonë të internetit 

  Komjutera ne shitje online

   Detaje

  • Aksesorë
   BluetoothKarte MicroSDWFI/5GKufje-JackStereo-Speak.SSDUSB 3.0Webcam
  • Marka
   HP
  • Modeli
   Elitebook 830 G5
  • Lloji
   Laptop
  • Sistemi (OS)
   Windows
  • Verioni OS
   Windows 10 Pro
  • Procesor CPU
   Intel i5
  • RAM (GB)
   8
  • Memorja
   256 GB
  • Lloji Ekranit
   LCD
  • Madhesia Ekranit
   13.3 inch
  • Num. Bërth. Proces.
   4
  Vote
  Result 0 votes
  telefona ne shitje online
  0 votes

  Profili: telefona ne shitje online

  telefona ne shitje online
  telefona ne shitje online Regjistruar 2+ vite Në linjë 4 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Telefona ne shitje Online

  Telefona ne shitje FierKomjutera ne shitje Fier
  Riparim kompjuterash FierRregullim Kompjuterash Fier
  "Shitje Telefonash Fier  Shitje kompjuterash Fier  Telefona ne shitje Fier Kompjutera ne shitje Fier Tek ne gjeni shume lloje Markash telefoni qe mund te blini duke porositur ne whatsapp. Blerje Telefonash Fier Online ne cdo kohe duke vizituar faqen tone te internetit. Porosisni me nje Click porosit ne Whatsapp dhe ne jua dergoje ne shtepine tuaj.
   
  Telefonin e blere online nepermjet faqes tone mundemi ta dergojme ne Shqiperi dhe Kosove Per Informacione lidhur me Shitje telefonash Fier Online Shitje kompjuterash Fier Online Telefona ne shitje Fier Porosit telefona Fier Online Shitje Telefonash Fier Online eshte Biznesi jone. Blerje Online Fier Shqiperi Dyqan Fizik ne Fier shqiperi Dyqani yne I telefonave Fizik & Online ju mirepret."
  rrauf nallbani, 9301, Fier, Fier, Shqipëri

  Kontakto: telefona ne shitje online (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   telefona ne shitje online
   telefona ne shitje online
   13 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 4 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Rruga Rauf Nallbani, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
   40.72389, 19.55611

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Komputer HP elitebook 830 G5 ne shitje
   280 € Komputer HP elitebook 830 G5 ne shitje nga telefona ne shitje online