Kërko

3,000 L
Shitet Iphone 6+ | Me kerkes Jailbroken

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 2 muaj më parë
60 parje

3,000 L
Shitet Iphone 6+ | Me kerkes Jailbroken

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 2 muaj më parë
60 parje
 • iPhone
 • 5.5 inch
 • 16 GB
 • Përshkrimi

  Shitet Iphone 6+
  Kontakto per me shume
  0694445757
  [email protected]

   Detaje

  • Marka
   Apple
  • Modeli
   6+
  • Lloji
   Telefon
  • Sistemi OS
   iPhone
  • Verioni OS
   12.6
  • Ram
   2 GB
  • Memorja
   16 GB
  • Madhësia Ekranit
   5.5 inch
  • Gjëndja
   I Përdorur
  • Viti Prodhimit
   2021
  Vote
  Result 0 votes
  VISE
  0 votes

  Profili: VISE

  VISE
  VISE Regjistruar 2+ muaj Në linjë 1 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: VISE (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   VISE
   VISE
   2 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 2+ muaj
   Në linjë 1 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   29 Nentori, 9301, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
   40.72389, 19.55611

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shitet Iphone 6+ | Me kerkes Jailbroken
   3,000 L Shitet Iphone 6+ | Me kerkes Jailbroken nga VISE