Kërko

1,075 €
Ndërtesë - Në Shitje - Zone Rurale, Shqipëri Shitet Truall+Godine 4 kateshe ne Peze-Helmes

Tokë në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
298 parje

1,075 €
Ndërtesë - Në Shitje - Zone Rurale, Shqipëri Shitet Truall+Godine 4 kateshe ne Peze-Helmes

Tokë në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
298 parje
 • 1500
 • Ndërtim
 • Shitet
 • Përshkrimi

  Shitet truall+godine 4 katshe ne Peze-helmes,prane ures se beshirit,buze rruge.

  Siperfaqja e truallit eshte 1500m2,siperfaqja e godines per secilin kat eshte 750m2,ne total eshte 2880m2.

  Godina eshte ne faze pothuajse te perfunduar. Te pavendosura jane dyert dhe dritaret.

  Ne katin -1 eshte bodrumi,3 katet e tjera jane open space,ka vendin gati per ashensor industrial.

  Ka qene e projektuar per pike shumice,ka mundesi per fugon,trailer,kamion.

  Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme.

  Mundesi shume e mire investimi

  Disponon dokumentacione te rregullt hipotekor

  Per me shume informacione me kontaktoni

   Detaje

  • Veçoritë
   ÇertifikatëLeje NdërtimiAfër Rrugës
  • Sipërfaqe
   1500
  • Sipërfaqe (total)
   2880
  • Oferta
   Shitet
  • Lloji i Tokës
   Ndërtim
  • Çert. Pronësie
   Po
  • Leje Ndërtimi
   Po
  • Qyteti
   Tirane
  • Zona
   Peze
  Vote
  Result 0 votes
  Miranda Tomani
  0 votes

  Profili: Miranda Tomani

  Miranda Tomani
  Miranda Tomani Regjistruar 1+ vit Në linjë 1 vit më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Miranda Tomani (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Miranda Tomani
   Miranda Tomani
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 1+ vit
   Në linjë 1 vit më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Peze Helmes, Tirane, Tirana, Tirana, Shqipëri
   41.3275, 19.81889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Ndërtesë - Në Shitje - Zone Rurale, Shqipëri Shitet Truall+Godine 4 kateshe ne Peze-Helmes Ndërtesë - Në Shitje - Zone Rurale, Shqipëri Shitet Truall+Godine 4 kateshe ne Peze-Helmes Ndërtesë - Në Shitje - Zone Rurale, Shqipëri Shitet Truall+Godine 4 kateshe ne Peze-Helmes Ndërtesë - Në Shitje - Zone Rurale, Shqipëri Shitet Truall+Godine 4 kateshe ne Peze-Helmes Ndërtesë - Në Shitje - Zone Rurale, Shqipëri Shitet Truall+Godine 4 kateshe ne Peze-Helmes
   1,075 € Ndërtesë - Në Shitje - Zone Rurale, Shqipëri Shitet Truall+Godine 4 kateshe ne Peze-Helmes nga Miranda Tomani