Kërko

Kontakto shitësin
Shitet Toke ne Petrele ngjitur me Zipline Albania

Tokë në Shitje
Publikuar 2 muaj më parë
80 parje

Kontakto shitësin
Shitet Toke ne Petrele ngjitur me Zipline Albania

Tokë në Shitje
Publikuar 2 muaj më parë
80 parje
 • 8700
 • Kodër
 • Shitet
 • Përshkrimi

  Shitet Toke ne Petrele (8700m2) ngjitur me Zipline Albania.
  Toka ndodhet buze rruges se petreles, ka pamje panoramike te Tiranes lumit Erzen dhe kalase se Petreles.
  Gjithashtu eshte ngjitur me Zipline Albania 300 metra larg sheshit te Petreles dhe ka potencial investimi ne Hoteleri dhe Turizem.

  Cmimi eshte 30€m2
  Me letra te rregullta
  Per nje vizite ne prone kontaktoni:
  Tel: +355692994004
  Whatsapp: +355692994004

   Detaje

  • Veçoritë
   ÇertifikatëUllishteAfër Rrugës
  • Sipërfaqe
   8700
  • Sipërfaqe (total)
   8700
  • Oferta
   Shitet
  • Lloji i Tokës
   Kodër
  • Çert. Pronësie
   Po
  • Leje Ndërtimi
   Jo
  • Qyteti
   Tirane
  • Zona
   Petrele
  Vote
  Result 0 votes
  Jurgen Lamaj
  0 votes

  Profili: Jurgen Lamaj

  Jurgen Lamaj
  Jurgen Lamaj Regjistruar 2+ muaj Në linjë 1 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Jurgen Lamaj (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Jurgen Lamaj
   Jurgen Lamaj
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 2+ muaj
   Në linjë 1 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Tirane,Petrele,Rruga Petreles, 1034, Tirana, Tirana, Tirana, Shqipëri
   41.3275, 19.81889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shitet Toke ne Petrele ngjitur me Zipline Albania Shitet Toke ne Petrele ngjitur me Zipline Albania Shitet Toke ne Petrele ngjitur me Zipline Albania Shitet Toke ne Petrele ngjitur me Zipline Albania Shitet Toke ne Petrele ngjitur me Zipline Albania Shitet Toke ne Petrele ngjitur me Zipline Albania
   Kontakto shitësin Shitet Toke ne Petrele ngjitur me Zipline Albania nga Jurgen Lamaj