Kërko

130 €
Shitet toke okazion ne Borsh

Tokë në Shitje
Publikuar 2 muaj më parë
233 parje

130 €
Shitet toke okazion ne Borsh

Tokë në Shitje
Publikuar 2 muaj më parë
233 parje
 • 1600
 • Ullishte
 • Shitet
 • Përshkrimi

   Shitet toke okazion ne Borsh me siperfaqe 1.600 m2 , toka ndodhet afer me detin tek vendi ku behet festivali south out door . 

   Detaje

  • Veçoritë
   ÇertifikatëBujqësoreAfër DetitAfër Rrugës
  • Sipërfaqe
   1600
  • Sipërfaqe (total)
   1636
  • Oferta
   Shitet
  • Lloji i Tokës
   Ullishte
  • Çert. Pronësie
   Po
  • Leje Ndërtimi
   Jo
  • Qyteti
   Himare
  • Zona
   Borsh
  Vote
  Result 0 votes
  Donald Leka
  0 votes

  Profili: Donald Leka

  Donald Leka
  Donald Leka Regjistruar 8+ muaj Në linjë 2 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Donald Leka (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Donald Leka
   Donald Leka
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 8+ muaj
   Në linjë 2 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Rruga Kryesore, 1001, Borsh, Himarë, Vlorë, Shqipëri
   40.10167, 19.74472

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shitet toke okazion ne Borsh
   130 € Shitet toke okazion ne Borsh nga Donald Leka