Kërko

90,000 €
Shes truall buze autostrades Vlore, prane aeroportit

Tokë në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
341 parje

90,000 €
Shes truall buze autostrades Vlore, prane aeroportit

Tokë në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
341 parje
 • 2941
 • Truall
 • Shitet
 • Përshkrimi

  Shes truall ne Vlore, buze autostrades Fier-Vlore, ne Novosele prane rruges qe te con ne aeroportin e Vlores. Siperfaqe totale 2941 m2, me mundesi dalje ne autostrade dhe e mbushur me dhe ne nivelin e autostrades, e pajisur me certifikate pronesie

   Detaje

  • Veçoritë
   ÇertifikatëAfër Rrugës
  • Sipërfaqe
   2941
  • Oferta
   Shitet
  • Lloji i Tokës
   Truall
  • Çert. Pronësie
   Po
  • Qyteti
   Vlore
  • Zona
   Novosele
  Vote
  Result 0 votes
  Idi Sinaj
  0 votes

  Profili: Idi Sinaj

  Idi Sinaj
  Idi Sinaj Regjistruar 1+ vit Në linjë 6 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Idi Sinaj (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Idi Sinaj
   Idi Sinaj
   2 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 1+ vit
   Në linjë 6 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Novosele, 9700, Vlore, Vlorë, Vlorë, Shqipëri
   40.4686, 19.48318

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shes truall buze autostrades Vlore, prane aeroportit
   90,000 € Shes truall buze autostrades Vlore, prane aeroportit nga Idi Sinaj