Kërko

200,000 €
DURRES SHITET SHPIJA 3KAC

Tokë në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
313 parje

200,000 €
DURRES SHITET SHPIJA 3KAC

Tokë në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
313 parje
 • 800
 • Ndërtim
 • Shitet
 • Përshkrimi

  SHITET SHPIJA 3 KAC NE DURRES BASHK ME TOKEN E GJITHA 800 METRO KATROR 

   Detaje

  • Veçoritë
   ÇertifikatëAfër Rrugës
  • Sipërfaqe
   800
  • Oferta
   Shitet
  • Lloji i Tokës
   Ndërtim
  • Çert. Pronësie
   Po
  • Leje Ndërtimi
   Po
  • Qyteti
   Durres
  Vote
  Result 0 votes
  Fabi Vag
  0 votes

  Profili: Fabi Vag

  Fabi Vag
  Fabi Vag Regjistruar 1+ vit Në linjë 1 vit më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Fabi Vag (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Fabi Vag
   Fabi Vag
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 1+ vit
   Në linjë 1 vit më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Durrës, Durrës, Shqipëri
   41.32355, 19.45469

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   DURRES SHITET SHPIJA 3KAC DURRES SHITET SHPIJA 3KAC DURRES SHITET SHPIJA 3KAC
   200,000 € DURRES SHITET SHPIJA 3KAC nga Fabi Vag