Kërko

Kontakto shitësin
Shitet Toke ne rrugen e Drilonit, ne Pogradec

Tokë në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
431 parje

Kontakto shitësin
Shitet Toke ne rrugen e Drilonit, ne Pogradec

Tokë në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
431 parje
 • 2400
 • Truall
 • Shitet
 • Përshkrimi

  Shitet toke ne rrugen per ne Drilon me siperfaqe 2400 m2. E pershtatshme per ndertim, 5 minuta larg nga Driloni dhe Tushemishti, 1 minute larg liqenit te Ohrit, dhe 10 minuta me makine nga qyteti i Pogradecit.
  Cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem!

   Detaje

  • Veçoritë
   ÇertifikatëLeje NdërtimiAfër LiqenitAfër Rrugës
  • Sipërfaqe
   2400
  • Oferta
   Shitet
  • Lloji i Tokës
   Truall
  • Çert. Pronësie
   Po
  • Leje Ndërtimi
   Po
  • Qyteti
   Pogradec
  • Zona
   Rruga per Drilon
  Vote
  Result 0 votes
  Qemal
  0 votes

  Profili: Qemal

  Qemal
  Qemal Regjistruar 1+ vit Në linjë 6 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Qemal (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Qemal
   Qemal
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 1+ vit
   Në linjë 6 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Pogradec, Pogradec, Korçë, Shqipëri
   40.9025, 20.6525

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shitet Toke ne rrugen e Drilonit, ne Pogradec
   Kontakto shitësin Shitet Toke ne rrugen e Drilonit, ne Pogradec nga Qemal