Postime Speciale

Speciale
Njoftime Falas në Internet
1 javë më parë
Kontakto shitësin
Njoftime Falas në Internet
Shkodër, AL
Marketing - Menaxher - Shitës
1 javë më parë
Njoftime Falas dhe Reklama Falas në Internet ..Lajmërime Falas. Publiko nje Njoftim falasNëse po kërkoni një mënyrë për të publikuar një mesazh, njoftim, reklam për një ngjarje, produkt, shërbim ose biznes tuaj, duhet të merrni parasysh njoftime falas dhe reklama falas. Njoftime falas mund të jenë një mjet shumë efekti...
Vendndodhja: Shkodër, AL
Kontakto shitësin
26254 persona e panë
Shtuar 1 javë më parë
Speciale
Jemi duke Punësuar
1 muaj më parë
Kontakto shitësin
Jemi duke Punësuar
Fier, AL
Shperndares Interneti
1 muaj më parë
Vende të Lira Pune. Skuadra jone është në kërkim për telente të reja në fushën e biznesit dhe tregun ku ne shërbejmë. Ne gjithmonë jemi në kërkim për staf të ri të na bashkohet me Skuadrën tonë. Pozicioni Vendodhja Orari Inxhinier Rrjeti IT Fier Kohe te Plote Suport Teknik NOC Fier Kohe te Plote Teknik Instator Fiber O...
Vendndodhja: Fier, AL
Kontakto shitësin
43394 persona e panë
Shtuar 1 muaj më parë
Speciale
Oferta Interneti FIER+35534420139
1 muaj më parë
Kontakto shitësin
Oferta Interneti FIER+35534420139
Fier, AL
Shperndares Interneti
1 muaj më parë
Kombinimet tona më të mira Oferta Interneti  FIER Merr më të mirën e paketave Internet  dhe TV me kombinimet tona Paketa STANDARD     1399 ALL/muaj Internet 100Mbp/s60+ Kanale Tring20 Kanale LokaleTotal 80+ Kanale   Paketa SILVER 1799 ALL/muaj Internet 150Mbp/s60+ Kanale DGA Familje20 Kanale LokaleTotal 80+ Kanale   Pa...
Vendndodhja: Fier, AL
Kontakto shitësin
43394 persona e panë
Shtuar 1 muaj më parë
Speciale
Kerkoj Shtepi me Qera Ofroj Shtepi me qera
2 javë më parë
Falas
Kerkoj Shtepi me Qera Ofroj Shtepi me qera
Tirana, AL
Shtëpi me Qera
2 javë më parë
Kërkesa për apartamente me qera në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni është në rritje. Me rritjen e popullsisë dhe nevojën në rritje për banesa të përballueshme, gjithnjë e më shumë njerëz po kërkojnë apartamente me qera. Pavarësisht nëse është një familje që kërkon një vend për ta quajtur shtëpi ose një student që kërkon n...
Vendndodhja: Tirana, AL
Falas
43784 persona e panë
Shtuar 2 javë më parë

Njoftime Falas - Posto Dhe Fito!

Jepini artikujve tuaj të përdorur një shans të dytë, shisni ato që nuk përdorni më, menjëherë & lehtësisht. Shit dhe Bli Njoftime Falas!

Postime të reja

Kerkoj Dhome me Qera Ofroj Dhome me qera
2 javë më parë
Kontakto shitësin
Kerkoj Dhome me Qera Ofroj Dhome me qera
Tirana, AL
Dhoma me Qera
2 javë më parë
Kerkoj Dhome me Qera --> Ofroj Dhome me qera Shumë student nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia janë në kërkim të një dhome me qera. Edhe me rritjen e trafikut turistik dhe ndjeshmërinë e konsumatorëve për akomodimin, tendenca për të ofruar dhe kërkuar dhoma me qera është rritur. Nëse keni nevojë për një dhomë me qer...
Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
Kontakto shitësin
62 persona e panë
Shtuar 2 javë më parë
 • 40
 • Dhomë
 • Qera
 • Mobiluar
 • 1 Dhomë
 • 1 Tualet
 • Kerkoj toke me qera Ofroj toke me qera
  2 javë më parë
  Kontakto shitësin
  Kerkoj toke me qera Ofroj toke me qera
  Vlorë, AL
  Tokë me Qera
  2 javë më parë
  Kerkoj toke me qera  -> Ofroj toke me qeraMarrja e tokave bujqësore me qera është një praktikë e vjetër që ka përdorur njerëzimi në të gjithë botën. Kjo praktikë është ende e popullarizuar në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mijëra fermerë që marrin me qera tokë bujqësore në këto vende.   Nese keni toke per te dhen...
  Vendndodhja: Vlorë, Vlorë, AL
  Kontakto shitësin
  52 persona e panë
  Shtuar 2 javë më parë
 • 2000
 • Truall
 • Qera
 • Xiaomi Poco M5 ne shitje
  2 javë më parë
  Kontakto shitësin
  Xiaomi Poco M5 ne shitje
  Fier, AL
  Telefonë Ineligjent (Smart)
  2 javë më parë
  Xiaomi Poco M5 ne shitj Fier dhe online Kontakto me Whatsapp+355692580586 ⇐ Xiaomi Poco M5 u lançua zyrtarisht më 5 shtator 2022. Dimensioni i smartfonit është 164 x 76.1 x 8.9 mm dhe peshon 201 gram.   Pajisja është e mbushur me 4 GB dhe 6 GB RAM së bashku me opsionet e ruajtjes së brendshme 64 GB dhe 128 GB. Telefoni...
  Vendndodhja: Fier, Fier, AL
  Kontakto shitësin
  259 persona e panë
  Shtuar 2 javë më parë
 • Android
 • 6.6 inch
 • 128 GB
 • Kerkoj vend parkimi Ofroj vend parkimi
  2 javë më parë
  Kontakto shitësin
  Kerkoj vend parkimi Ofroj vend parkimi
  Tirana, AL
  Vend Parkimi
  2 javë më parë
  Kërkoj te Blej Vend Parkimi, -> Ofroj Vend ParkimiKërkoj te blej vend parkimi ose ofroj vend parkimi? Kjo është një pyetje që shumë qytetarë po pyesin vetveten, kur duhet të kërkojnë hapësirë për të parqyer mjetin e tyre. Nëse po kërkoni për një vend parkimi, ky artikull do të ju ndihmojë të kuptoni se çfarë ofron t...
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  Kontakto shitësin
  53 persona e panë
  Shtuar 2 javë më parë
 • 5
 • Truall
 • Shitet
 • Samsung Galaxy A34 5G ne shitje
  2 javë më parë
  Kontakto shitësin
  Samsung Galaxy A34 5G ne shitje
  Fier, AL
  Telefonë Ineligjent (Smart)
  2 javë më parë
  Samsung Galaxy A34 5G ne shitje Fier dhe online Dergesa me poste Kontakto me Whatsapp+355692580586 ⇐   Samsung Galaxy A34 është këtu për të ofruar një përvojë fantastike me smartphone; me pamje vizuale të lëmuara të mëndafshta, me shumë kamera dhe shumë bateri për t'ju kaluar ditën.   Ekrani mahnitës 6,6" FHD+ Super AM...
  Vendndodhja: Fier, Fier, AL
  Kontakto shitësin
  255 persona e panë
  Shtuar 2 javë më parë
 • Android
 • 6.6 inch
 • 128 GB
 • Speciale
  Njoftime Falas në Internet
  1 javë më parë
  Kontakto shitësin
  Njoftime Falas në Internet
  Shkodër, AL
  Marketing - Menaxher - Shitës
  1 javë më parë
  Njoftime Falas dhe Reklama Falas në Internet ..Lajmërime Falas. Publiko nje Njoftim falasNëse po kërkoni një mënyrë për të publikuar një mesazh, njoftim, reklam për një ngjarje, produkt, shërbim ose biznes tuaj, duhet të merrni parasysh njoftime falas dhe reklama falas. Njoftime falas mund të jenë një mjet shumë efekti...
  Vendndodhja: Shkodër, Shkodër, AL
  Kontakto shitësin
  96 persona e panë
  Shtuar 1 javë më parë
  Autokombajne ne shitje Autokombajne me qera
  2 javë më parë
  Kontakto shitësin
  Autokombajne ne shitje Autokombajne me qera
  Gjirokastër, AL
  Automjete të tjera
  2 javë më parë
  Autokombajne ne shitje -> Jepni autokombajne me qera? Autokombajna ose ndryshe Korrësi është një makinë bujqësore që përdoret për të korrur të korrat. Kjo makinë bujqësore është një mjet themelor për prodhuesit bujqësorë, pasi u lejon atyre të reduktojnë ndjeshëm kohën e vjeljes. Makina korrëse mund të blihet ose të...
  Vendndodhja: Gjirokastër, Gjirokastër, AL
  Kontakto shitësin
  39 persona e panë
  Shtuar 2 javë më parë
 • 2
 • 2020
 • Naftë
 • Shitet Apartament 2+1, Mobilim i ri, Çertifikatë Pronësie
  1 ditë më parë
  53,000 €
  Shitet Apartament 2+1, Mobilim i ri, Çertifikatë Pronësie
  Fier, AL
  Shtëpi në Shitje
  1 ditë më parë
  Shitet apartament Totalisht i Mobiluar në lagjen "Kastriot" Fier, kati i 3-të në pallat 4 katësh      • Mobilim i ri i papërdorur  • Ambjent ndënje  • Gatimi dhe ngrënia bashkë  • 2 Dhoma gjumi  • 1 Tualet  • 1 Ballkon i bollshëm me tendë  • Ngrohje individuale me kaldajë  • Çertifikatë Pronësie Apartamenti është me si...
  Vendndodhja: Fier, Fier, AL
  53,000 €
  1880 persona e panë
  Shtuar 1 ditë më parë
 • 96
 • Apart.
 • Shitet
 • Mobiluar
 • 2 Dhoma
 • 1 Tualet
 • Speciale
  Kerkoj Makina me Qera Ofroj Makina me Qera!
  2 javë më parë
  Kontakto shitësin
  Kerkoj Makina me Qera Ofroj Makina me Qera!
  Tirana, AL
  Makina me Qera
  2 javë më parë
  Kerkoj Makina me Qera? -> Ofroj Makina me Qera! Njoftime Falas per makina me qera - Reklamoni falas makina me qera.Ju jeni duke kerkuar makina me qera? Ofrojmakina me qera, një ofertë e shkëlqyeshme për ata që duan të lundrojnë me stil dhe komoditet. Ne jemi një nga kompanitë më të mëdha në fushën e qerave me makina...
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  Kontakto shitësin
  96 persona e panë
  Shtuar 2 javë më parë
 • Shqipëri
 • 2
 • 2023
 • Benzinë
 • Automat
 • 0
 • Audi A6 2016 3.0 tdi
  6 ditë më parë
  2,300,000 L
  Audi A6 2016 3.0 tdi
  Elbasan, AL
  Makina ne Shitje
  6 ditë më parë
  Audi A6 3.0 TDI E gatshme per cdo lloj prove
  Vendndodhja: Elbasan, Elbasan, AL
  2,300,000 L
  21 persona e panë
  Shtuar 6 ditë më parë
 • Shqipëri
 • 3.0
 • 2016
 • Naftë
 • Automat
 • 209000
 • Kamiona ne shitje Shes Kamion
  2 javë më parë
  Kontakto shitësin
  Kamiona ne shitje Shes Kamion
  Korçë, AL
  Kamionë - Automjete Biznesi
  2 javë më parë
  Kamione ne shitje -> Kam kamion per te shitur? Kamionet janë një gjë e rëndësishme për të gjithë ata që duan të transportojnë mallra, njerëz ose gjëra të tjera në një distancë të gjatë. Prandaj, kamionet janë një nga mënyrat më të përhapura të transportit në të gjithë botën. Kamionet janë në dispozicion në treg në n...
  Vendndodhja: Korçë, Korçë, AL
  Kontakto shitësin
  33 persona e panë
  Shtuar 2 javë më parë
 • 2
 • 2020
 • Naftë
 • Speciale
  Kerkoj Shtepi me Qera Ofroj Shtepi me qera
  2 javë më parë
  Falas
  Kerkoj Shtepi me Qera Ofroj Shtepi me qera
  Tirana, AL
  Shtëpi me Qera
  2 javë më parë
  Kërkesa për apartamente me qera në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni është në rritje. Me rritjen e popullsisë dhe nevojën në rritje për banesa të përballueshme, gjithnjë e më shumë njerëz po kërkojnë apartamente me qera. Pavarësisht nëse është një familje që kërkon një vend për ta quajtur shtëpi ose një student që kërkon n...
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  Falas
  59 persona e panë
  Shtuar 2 javë më parë
 • 123
 • Shtëpi
 • Qera
 • Mobiluar
 • 3 Dhoma
 • 2 Tualete