IPRO NISATEL
VIP
Shitës i verifikuar

IPRO NISATEL

Shitës që në 2023

IPRO | NISATEL
Mundësi Të Pafundme

Oferta Interneti  FIER

Sjellim eksperiencat më të mira në treg me zgjidhje inovatore dhe teknologjinë më të fundit. Falë përvojës shumëvjeçare ju japim mundësinë të provoni produkte të standardizuara tashmë, si Full Home Solution dhe Full Business Solution.

 

Ka shumë arsye për të zgjedhur IPRO | NISATEL si (ofruesin e shërbimit të internetit.) Interneti me ne është numri 1 për nga kënaqësia e klientit në krahasim me ofruesit e tjerë të mëdhenj të internetit kabllor. Me IPRO | NISATEL do të shijoni gjithashtu 99% qendrueshmëri dhe ekperiencë wifi6 të pakrahasueshme.

 

Ne ofrojmë shumë plane e tarifa por mbi të gjitha Ofrojmë Sherbim te Personalizuar sipas kërkeses. Planet tona fillojnë nga 100 Mbp/s e gjithcka që ju mendoni se ju nevojitet.

 

Për të gjithë ju që jeni jashtë zonës së mbulimit Fibër, Kompania jonë disponon një rrjet të gjerë mbulimi me antena, e mbështetur nga teknologjia Fiber Optic në Backbone dhe Wireless në shpërndarje. Mbi 27 pika aktualisht në  trasmetimim mbulojne të gjithe qarkun Fier.

 

Duke qenë se shërbimi OTT është nga më të avancuarit, Lista e programeve është gjithmonë e ndryshueshme dhe në varësi të kërkesave por mund t’ju bejme me dije se jemi Partner të DGA, TRING TIBO e shumë Content Provider, për tju mundësuar eksperiencën më të mirë. Mund të merrni paketa sipas dëshirës ose më shume se 1 të kombinuara .

 

Me NISATEL OTT mundësia për të marrë kanale është e pa limituar. Një opsion unik që ne kemi në sistemin tonë të jep mundësinë të zgjedhësh më shumë se 1 paketë TV (psh Digitalb + Tring ) në një abonim të vetëm dhe më pas të krijosh listën tënde duke i shpërndarë kanalet sipas dëshirës në 2 ose më shumë TV, vetëm nëpërmjet telekomandes me Opsionin Split

 

Cfare na ben ne ndryshe?

Te qendrueshem

Merr shpejtesine per te cilen paguani pa afektuar ne paisjet qe keni.


Shpejtesi shperthyese

Ultra shpejtesi ne ngarkim shkarkim si dhe video telefonata pa shkeputje.


Pa kushte

Ne nuk kemi kushte. Zgjidh kontraten dhe shkepute kur te kesh nevoje pa detyrim dhe pagese ekstra.


Suport i admirueshem

Keni pyetje merrni pergjiget menjehere nga nje ekim i kendshem dhe human.


Pa kosto te fshehura

Kur themi paguan kete cmim ne nuk kemi ndryshime rruges .


Privatesi e besushmme

Ne sigurohemi qe te dhenat tuaja te jene te ruajtura si prioriteti yne.

 

Oferta Interneti  FIER

Shqipëri, Fier, 9301, Rruga Jakov Xoxa
Hën: 09-18
Mar: 09-18
Mër: 09-18
Enj: 09-18
Pre: 09-18
Sht: 09-18
Publikimet nga IPRO NISATEL
Shfaq të gjitha