Makina Fier
VIP
Shitës i verifikuar

Makina Fier

Shitës që në 2022

Makina ne shitje fier 069 317 8265

Shesim Makina te perdorura ne qytetin e Fierit

Makina ne shitje Fier

Shitje Makinash Fier
Makina ne shitje fier
Shes Makina Fier
Shesim makina fier

Nese doni te blini Makina te perdorura ne Qytetin e Fierit na kontaktoni ne telefon ose whatsapp ne numrin +355 69 317 8265 .

Fotot e makinave ne shitje mund ti gjeni ne faqen tone facebook Shitje Makinash Fier Makinat ne shitje jane me dogane te paguar.

Ne jemi nje biznes qe mbulon kerkesat tuaja lidhur me shit blerje makinash ne Fier.

Shitje Makinash Fier Makina ne shitje Fier Shes makina fier Shesim Makina fier.

Per te blere nje makine ne qytetin e fierit na kontaktoni."

Makina ne Shitje Fier - ofrojme sherbimin e shitjes se makinave te perdorura ne qytetin e Fierit. Me qendren tone te shitjes ne rrugen furialdo ne qytetin e Fierit, kemi krijuar nje pike shitje me cilesine me te larte te sherbimit per cdo klient.

 

Ne Makina ne Shitje Fier ofrojme nje gam me te gjere te makinave te perdorura me cilesi te garantuar. Kjo eshte arsyeja pse shume kliente i kane besuar sherbimet tona. Ne kemi nje gam me te gjere te makinave te perdorura qe nga automjetet me karburant, automjetet me gaz, automjetet me dy karburante, makinat e luksit dhe shume modele te tjera. Ne gjithashtu ofrojme edhe sherbime te ndryshme per automjetet tuaja si kontroll te rregullt, kontroll te pjesive, shtim te performancave, riparim te defekteve, dhe sherbime te tjera te mbeshtetur te partneret tane.

 

Ne mbeshtetemi ne nje ekip profesional te cilat ndihmojne ne sherbimin e cilesise se larte qe ofrojme. Ekipi yne eshte i pajisur me teknologjine e fundit dhe me teknike te specializuara, i cili ju mundeson te kontrolloni me lehte automjetin tuaj te perdorur. Gjithashtu, ne kemi nje grup te madh te specialisteve te cilet mund te ju ndihmojne me kontrollin e automjetit tuaj.

 

Ne Makina ne Shitje Fier, ne garantojme cilesine e sherbimit te larte qe ne ofrojme. Ne e dimi se ju keni nevoje per nje sherbim te mire me cmim te arsyeshme. Ne gjithashtu ju ofrojme edhe nje garanti per cdo blerje, duke ju siguruar qe ju do te merrni nje makine cilesore te perdorur.

 

Ne Makina ne Shitje Fier, ju mund te merrni nje makine te perdorur me nje cmim te arsyeshme dhe me cilesi te garantuar. Ne ju garantojme se ju do te keni nje sherbim te mire ne cdo moment.

Videot në Youtube
Shqipëri, Fier, 9301, shitje makinash fier
Hën: 09 - 18
Mar: 09 - 18
Mër: 09 - 18
Enj: 09 - 18
Pre: 09 - 18
Sht: 09 - 18
Die: Pushim
Publikimet nga Makina Fier
Shfaq të gjitha