Kërko

360 €
Xbox Series S white + controller

Video lojëra - Konzola - Lodra
Publikuar 4 muaj më parë
69 parje

360 €
Xbox Series S white + controller

Video lojëra - Konzola - Lodra
Publikuar 4 muaj më parë
69 parje

Përshkrimi

Xbox series S + 1 levë e bardhe

Ngjyra- e bardhe, 512GB SSD, 120fps

Fringo e re e perdorur shume pak.

Me kontaktoni ne whatsapp nese jeni te interesuar.

 

Vote
Result 0 votes
Andrea
0 votes

Profili: Andrea

Andrea
Andrea Regjistruar 4+ muaj Në linjë 2 muaj më parë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontakto: Andrea (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Detajet e shitësit Detajet

  Andrea
  Andrea
  1 njoftime aktive
  Shitës Privat
  Regjistruar 4+ muaj
  Në linjë 2 muaj më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  Ku Te Duash Ne Tirane Mundesisht Ne Qender, 1001, Tirane, Tirana, Tirana, Shqipëri
  41.3275, 19.81889

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Xbox Series S white + controller Xbox Series S white + controller Xbox Series S white + controller
  360 € Xbox Series S white + controller nga Andrea