300 €
Sony Playstation 5 2TB

Video lojëra - Konzola - Lodra
Publikuar 2 muaj më parë
123 parje

300 €
Sony Playstation 5 2TB

Video lojëra - Konzola - Lodra
Publikuar 2 muaj më parë
123 parje

Përshkrimi

Sony playstation 5 2tb
✔ Brand new
✔ 1 Year international warranty
✔ Good Quality!
✔ Complete Accessories
✔ Original
✔ 1 MONTH replacement/warranty
+17027232604 Message me on whatsapp

Vote
Result 0 votes
Israel O Abraham
0 votes

Profili: Israel O Abraham

Israel O Abraham
Israel O Abraham Regjistruar 1+ vit Në linjë 2 muaj më parë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontakto: Israel O Abraham (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Postime të tjerë nga ky shitës

  Detajet e shitësit Detajet

  Israel O Abraham
  Israel O Abraham
  6 njoftime aktive
  Shitës Privat
  Regjistruar 1+ vit
  Në linjë 2 muaj më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  103 Sheikh Saheed Road, 45011, La Cantera, Dolno Palčište, Bogovinje, Maqedoni
  41.96859, 20.92899

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Sony Playstation 5 2TB Sony Playstation 5 2TB Sony Playstation 5 2TB
  300 € Sony Playstation 5 2TB nga Israel O Abraham