Ky artikull është SHITUR

2,400 €
Opel combo 2004

Makina ne Shitje
Publikuar 1 javë më parë
234 parje

2,400 €
Opel combo 2004

Makina ne Shitje
Publikuar 1 javë më parë
234 parje
 • Shqipëri
 • 1240
 • 2004
 • Naftë
 • Manual
 • 224788
 • Përshkrimi

  Në gjëndje shumë të mirë.

   Detaje

  • Marka
   OpelCombo
  • Aksesorët
   ABSESPKondicionerKlimaAirbagPasqyra Elektr.Xhama Elektr.Radio/CDAUX
  • Viti
   2004
  • Kilometra
   224788
  • Karburanti
   Naftë
  • Kamio
   Manual
  • Motorri
   1240
  • Fuqia Mot. (KF)
   75
  • Regjistrimi
   Shqipëri
  • Trupi
   Sedan
  • Dyer
   5
  • Vënde
   5
  • Lëvizja Rrot.
   Të parat
  • Gjëndja
   I Përdorur
  Vote
  Result 1 votes
  Kristal Photography
  0 votes

  Profili: Kristal Photography

  Kristal Photography
  Kristal Photography Regjistruar 1+ vit Në linjë 3 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Shërbim fotografik dhe video, dasma, fejesa, ditëlindje, spote publicitare, set fotografik në natyrë dhe studio, shërbime të dedikuara foto e video në vende të caktuara (locations). Tirana, Shqipëri

  Kontakto: Kristal Photography (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Kristal Photography
   Kristal Photography
   3 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 1+ vit
   Në linjë 3 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Fier Albania, +355, Fier, Fier, Fier, Shqipëri
   40.72389, 19.55611

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Opel combo 2004 Opel combo 2004 Opel combo 2004
   2,400 € Opel combo 2004 nga Kristal Photography