2,300 €
Shitet w203

Makina ne Shitje
Publikuar 3 javë më parë
25 parje

2,300 €
Shitet w203

Makina ne Shitje
Publikuar 3 javë më parë
25 parje
 • Shqipëri
 • 200
 • 2001
 • Benz.-Gas
 • Manual
 • 370000
 • Përshkrimi

  Shitet w203
  Benzin gas (bombul gazi dixhitale)
  2001

  Avangard
  Kompessor (i kuq)

  makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike

  eshte e gateshme per cdo lloj prove 

  per me shume informacion kontaktoni ne nr 0682390741

   Detaje

  • Marka
   MercedesC-class
  • Aksesorët
   ESPNgrohjeKlimaAirbagPasqyra Elektr.Sedilje Elektr.Xhama Elektr.
  • Viti
   2001
  • Kilometra
   370000
  • Karburanti
   Benz.-Gas
  • Kamio
   Manual
  • Motorri
   200
  • Fuqia Mot. (KF)
   164
  • Regjistrimi
   Shqipëri
  • Trupi
   Sedan
  • Dyer
   4
  • Vënde
   5
  • Lëvizja Rrot.
   Të mbasmet
  • Gjëndja
   I Përdorur
  Vote
  Result 0 votes
  Anxhelo Begolli
  0 votes

  Profili: Anxhelo Begolli

  Anxhelo Begolli
  Anxhelo Begolli Regjistruar 3+ javë Në linjë 3 javë më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Anxhelo Begolli (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Anxhelo Begolli
   Anxhelo Begolli
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 3+ javë
   Në linjë 3 javë më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Korce, Korçë, Korçë, Shqipëri
   40.61861, 20.78083

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shitet w203 Shitet w203 Shitet w203 Shitet w203 Shitet w203 Shitet w203
   2,300 € Shitet w203 nga Anxhelo Begolli