Kërko

12,000 €
Marka: Golf VII ( 7 ) Cup BJ 07.2014 Benzin 1.2 Bluemotion FS

Makina ne Shitje
Publikuar 3 muaj më parë
162 parje

12,000 €
Marka: Golf VII ( 7 ) Cup BJ 07.2014 Benzin 1.2 Bluemotion FS

Makina ne Shitje
Publikuar 3 muaj më parë
162 parje
 • Pa Doganë
 • 128
 • 2014
 • Benzinë
 • Manual
 • 133000
 • Përshkrimi

  Shitet golf 7 me targa dhe letra gjermane ,

   Detaje

  • Viti
   2014
  • Kilometra
   133000
  • Karburanti
   Benzinë
  • Kamio
   Manual
  • Motorri
   128
  • Regjistrimi
   Pa Doganë
  • Dyer
   4
  • Vënde
   5
  Vote
  Result 0 votes
  Arseldi Event
  0 votes

  Profili: Arseldi Event

  Arseldi Event
  Arseldi Event Regjistruar 7+ muaj Në linjë 1 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Arseldi Event (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Arseldi Event
   Arseldi Event
   3 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 7+ muaj
   Në linjë 1 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Berlin, 35294, Berlin, Tirana, Tirana, Shqipëri
   41.3275, 19.81889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Marka: Golf VII ( 7 ) Cup BJ 07.2014 Benzin 1.2 Bluemotion FS Marka: Golf VII ( 7 ) Cup BJ 07.2014 Benzin 1.2 Bluemotion FS Marka: Golf VII ( 7 ) Cup BJ 07.2014 Benzin 1.2 Bluemotion FS Marka: Golf VII ( 7 ) Cup BJ 07.2014 Benzin 1.2 Bluemotion FS Marka: Golf VII ( 7 ) Cup BJ 07.2014 Benzin 1.2 Bluemotion FS Marka: Golf VII ( 7 ) Cup BJ 07.2014 Benzin 1.2 Bluemotion FS Marka: Golf VII ( 7 ) Cup BJ 07.2014 Benzin 1.2 Bluemotion FS
   12,000 € Marka: Golf VII ( 7 ) Cup BJ 07.2014 Benzin 1.2 Bluemotion FS nga Arseldi Event