Kërko

8,200 €
Shitet Volkswagen Passat i 2013, gjendja super!!!

Makina ne Shitje
Publikuar 4 muaj më parë
297 parje

8,200 €
Shitet Volkswagen Passat i 2013, gjendja super!!!

Makina ne Shitje
Publikuar 4 muaj më parë
297 parje
 • Shqipëri
 • 1600
 • 2013
 • Naftë
 • Manual
 • 243000
 • Përshkrimi

  Shitet Volkswagen Pasat i 2013, naftë, kamio manuale, pothuaj i ri dhe ne gjendje shume te mire.

  Kontaktoni në tel: 067-40-99-047

  Ose në Watsapp: 069-28-77-308

   Detaje

  • Marka
   VolkswagenPassat
  • Aksesorët
   ABSESPNgrohjeKondicionerKlimaNgjyra metalikeAirbagSensor ParkimiPasqyra Elektr.Sedilje Elektr.Xhama Elektr.NavigatorCruize Ctrl.Ekran TouchRadio/CDBluetoothAUXUSBGaranci
  • Viti
   2013
  • Kilometra
   243000
  • Karburanti
   Naftë
  • Kamio
   Manual
  • Motorri
   1600
  • Fuqia Mot. (KF)
   103
  • Regjistrimi
   Shqipëri
  • Trupi
   Sedan
  • Dyer
   4
  • Vënde
   5
  • Lëvizja Rrot.
   Të parat
  • Gjëndja
   I Përdorur
  Vote
  Result 2 votes
  Toni
  0 votes

  Profili: Toni

  Toni
  Toni Regjistruar 2+ vite Në linjë 1 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Toni (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Toni
   Toni
   2 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 1 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Fier, Fier, Shqipëri
   40.72389, 19.55611

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shitet Volkswagen Passat i 2013, gjendja super!!! Shitet Volkswagen Passat i 2013, gjendja super!!! Shitet Volkswagen Passat i 2013, gjendja super!!! Shitet Volkswagen Passat i 2013, gjendja super!!! Shitet Volkswagen Passat i 2013, gjendja super!!! Shitet Volkswagen Passat i 2013, gjendja super!!! Shitet Volkswagen Passat i 2013, gjendja super!!! Shitet Volkswagen Passat i 2013, gjendja super!!!
   8,200 € Shitet Volkswagen Passat i 2013, gjendja super!!! nga Toni