Detajet e shitësit

Toni
Toni
2 njoftime aktive
Shitës Privat
Regjistruar 2+ vite
Në linjë 1 muaj më parë
Kontakto Të gjithë njoftimet

Vendndodhja

Vendndodhja e pavendosur

Kontakto: Toni

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.

  Shpërnda profilin

  Publikimet nga Toni

  Shiten kondicionerë, gjendja shumë e mirë
  1 muaj më parë
  3,000 L
  Shiten kondicionerë, gjendja shumë e mirë
  Fier, AL
  Elektronike - Elektroshëpiake
  1 muaj më parë
  Shiten 2 kondicionerë Delonghi, në gjendje super, pothuaj të rinj dhe shumë pak të përdorur me çmimin 300 mijë dhe i diskutueshëm. Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit.
  Vendndodhja: Fier, Fier, AL
  3,000 L
  41 persona e panë
  Shtuar 1 muaj më parë
  Shitet Volkswagen Passat i 2013, gjendja super!!!
  4 muaj më parë
  8,200 €
  Shitet Volkswagen Passat i 2013, gjendja super!!!
  Fier, AL
  Makina ne Shitje
  4 muaj më parë
  Shitet Volkswagen Pasat i 2013, naftë, kamio manuale, pothuaj i ri dhe ne gjendje shume te mire. Kontaktoni në tel: 067-40-99-047 Ose në Watsapp: 069-28-77-308
  Vendndodhja: Fier, Fier, AL
  8,200 €
  297 persona e panë
  Shtuar 4 muaj më parë
 • Shqipëri
 • 1600
 • 2013
 • Naftë
 • Manual
 • 243000