Kërko

3,000 L
Shiten kondicionerë, gjendja shumë e mirë

Elektronike - Elektroshëpiake
Publikuar 2 javë më parë
28 parje

3,000 L
Shiten kondicionerë, gjendja shumë e mirë

Elektronike - Elektroshëpiake
Publikuar 2 javë më parë
28 parje

Përshkrimi

Shiten 2 kondicionerë Delonghi, në gjendje super, pothuaj të rinj dhe shumë pak të përdorur me çmimin 300 mijë dhe i diskutueshëm. Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit.

  Detaje

Vote
Result 0 votes
Toni
0 votes

Profili: Toni

Toni
Toni Regjistruar 1+ vit Në linjë 2 javë më parë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontakto: Toni (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Postime të tjerë nga ky shitës

  Detajet e shitësit Detajet

  Toni
  Toni
  2 njoftime aktive
  Shitës Privat
  Regjistruar 1+ vit
  Në linjë 2 javë më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  Fier, Fier, Shqipëri
  40.72389, 19.55611

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Shiten kondicionerë, gjendja shumë e mirë Shiten kondicionerë, gjendja shumë e mirë Shiten kondicionerë, gjendja shumë e mirë Shiten kondicionerë, gjendja shumë e mirë
  3,000 L Shiten kondicionerë, gjendja shumë e mirë nga Toni