Detajet e shitësit

Azra
Azra
4 njoftime aktive
Shitës Privat
Regjistruar 4+ muaj
Në linjë 2 javë më parë
Kontakto Të gjithë njoftimet

Vendndodhja

Vendndodhja e pavendosur

Kontakto: Azra

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.

  Shpërnda profilin

  Publikimet nga Azra

  SARANDE SHITET 1+1
  1 javë më parë
  97,200 €
  SARANDE SHITET 1+1
  Sarandë, AL
  Shtëpi në Shitje
  1 javë më parë
  Shitet apartament 1+1 ne Rrugen 'Skenderbeu' prane Hotel Mediterrane dhe karburantit OMW.Apartamenti ka orientim  Jug-Lindje eshte 73m2 dhe organizohet ne:- 1 dhome gjumi- 1 sallon & guzhine- 1 tualet- 1 ballkon (me pamje anesore/ballore nga deti - shiko Imazhet ne postim)Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...
  Vendndodhja: Sarandë, Vlorë, AL
  97,200 €
  78 persona e panë
  Shtuar 1 javë më parë
 • 73
 • Apart.
 • Shitet
 • Pa Mobil.
 • 1 Dhomë
 • 1 Tualet
 • Parkim me Qera tek Kopshti Botanik
  1 muaj më parë
  10,000 L
  Parkim me Qera tek Kopshti Botanik
  Tirana, AL
  Vend Parkimi
  1 muaj më parë
  Jepen me qera 3 vende parkimi me permasa 2.5x5m ne garazhin nentokesor te nje objekti ekzistues prane Rruges se Kodres se Diellit afer Kopshtit Botanik te Tiranes.Per me shume infomacion me kontaktoni
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  10,000 L
  89 persona e panë
  Shtuar 1 muaj më parë
 • 12
 • Parkim
 • Qera
 • SARANDE SHITET 1+1
  1 muaj më parë
  91,000 €
  SARANDE SHITET 1+1
  Sarandë, AL
  Shtëpi në Shitje
  1 muaj më parë
  Shitet apartament 1+1 ne Rrugen 'Skenderbeu' prane Hotel Mediterrane.Apartamenti ka orientim Veri-Lindje eshte 65,7m2 dhe organizohet ne:- 1 dhome gjumi- 1 sallon & guzhine- 1 tualet- 1 ballkon (me pamje nga qyteti, dhe pjeresisht detin)Apartamenti ndodhet ne katin e pare, te dyte dhe te katert (cmimi varjon ne var...
  Vendndodhja: Sarandë, Vlorë, AL
  91,000 €
  81 persona e panë
  Shtuar 1 muaj më parë
 • 65
 • Apart.
 • Shitet
 • Pa Mobil.
 • 1 Dhomë
 • 1 Tualet
 • SARANDE SHITET 2+1+2
  1 muaj më parë
  203,500 €
  SARANDE SHITET 2+1+2
  Sarandë, AL
  Shtëpi në Shitje
  1 muaj më parë
  Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen 'Skenderbeu' prane Hotel Mediterrane dhe karburantit OMW. Apartamenti ka orientim  Jug-Lindje eshte 110.2m2 dhe organizohet ne:- 2 dhoma gjumi- 1 sallon & guzhine- 2 tualete- 3 ballkone ku cdo dhome gjumi sikurse dhoma e ndenjes kane akses ne nje ballkon te dedikuar.(me pamje ballo...
  Vendndodhja: Sarandë, Vlorë, AL
  203,500 €
  51 persona e panë
  Shtuar 1 muaj më parë
 • 110
 • Apart.
 • Shitet
 • Pa Mobil.
 • 2 Dhoma
 • 2 Tualete