91,000 €
SARANDE SHITET 1+1

Shtëpi në Shitje
Publikuar 1 javë më parë
42 parje

91,000 €
SARANDE SHITET 1+1

Shtëpi në Shitje
Publikuar 1 javë më parë
42 parje
 • 65
 • Apart.
 • Shitet
 • Pa Mobil.
 • 1 Dhomë
 • 1 Tualet
 • Përshkrimi

  Shitet apartament 1+1 ne Rrugen 'Skenderbeu' prane Hotel Mediterrane.
  Apartamenti ka orientim Veri-Lindje eshte 65,7m2 dhe organizohet ne:
  - 1 dhome gjumi
  - 1 sallon & guzhine
  - 1 tualet
  - 1 ballkon (me pamje nga qyteti, dhe pjeresisht detin)

  Apartamenti ndodhet ne katin e pare, te dyte dhe te katert (cmimi varjon ne varesi te katit fillon nga 1350 /m2.
  Zona eshte shume e qete kryesisht gjate periudhes se veres ku mund te shijoni relaksin e deshiruar, por vetem 10 minuta larg bulevardid me kembe, ka gjithashtu akses direkt ne rrugen e re qe lidh Saranden me Ksamilin.

  Me kontaktoni per me teper informacion ose per te vizituar pronen nga afer!

   Detaje

  • Sipërfaqe
   65
  • Sipërfaqe (total)
   65
  • Lloji i Pronës
   Apart.
  • Oferta
   Shitet
  • Interiori
   Pa Mobil.
  • Dhoma
   1 Dhomë
  • Tualete
   1 Tualet
  • Ballkon
   1 Ballkon
  • Orientimi
   Lindje
  • Viti i Ndërtimit
   2019
  • Kati
   1
  • Kate Gjithsej
   1
  • Çert. Pronësie
   Po
  • Qyteti
   Sarande
  • Zona
   prane Hotel Mediterrane
  Vote
  Result 0 votes
  Azra
  0 votes

  Profili: Azra

  Azra
  Azra Regjistruar 3+ muaj Në linjë 1 javë më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Azra (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Azra
   Azra
   4 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 3+ muaj
   Në linjë 1 javë më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Rrugen 'Skenderbeu', 9701, Sarande, Sarandë, Vlorë, Shqipëri
   39.87534, 20.00477

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   SARANDE SHITET 1+1 SARANDE SHITET 1+1 SARANDE SHITET 1+1 SARANDE SHITET 1+1 SARANDE SHITET 1+1 SARANDE SHITET 1+1 SARANDE SHITET 1+1 SARANDE SHITET 1+1 SARANDE SHITET 1+1
   91,000 € SARANDE SHITET 1+1 nga Azra