Kërko

10,000 L
Parkim me Qera tek Kopshti Botanik

Vend Parkimi
Publikuar 1 javë më parë
54 parje

10,000 L
Parkim me Qera tek Kopshti Botanik

Vend Parkimi
Publikuar 1 javë më parë
54 parje
 • 12
 • Parkim
 • Qera
 • Përshkrimi

  Jepen me qera 3 vende parkimi me permasa 2.5x5m ne garazhin nentokesor te nje objekti ekzistues prane Rruges se Kodres se Diellit afer Kopshtit Botanik te Tiranes.
  Per me shume infomacion me kontaktoni

   Detaje

  • Sipërfaqe
   12
  • Sipërfaqe (total)
   11
  • Oferta
   Qera
  • Lloji i Tokës
   Parkim
  • Çert. Pronësie
   Po
  • Qyteti
   Tirane
  • Zona
   Kodra e Diellit prane Kopshit Botanik
  Vote
  Result 0 votes
  Azra
  0 votes

  Profili: Azra

  Azra
  Azra Regjistruar 3+ muaj Në linjë 1 javë më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Azra (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Azra
   Azra
   4 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 3+ muaj
   Në linjë 1 javë më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Rruga Kodra E Diellit, 1001, Tirane, Tirana, Tirana, Shqipëri
   41.3275, 19.81889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Parkim me Qera tek Kopshti Botanik Parkim me Qera tek Kopshti Botanik
   10,000 L Parkim me Qera tek Kopshti Botanik nga Azra