Detajet e shitësit

Play Tirana
Play Tirana
4 njoftime aktive
Shitës Privat
Regjistruar 1+ muaj
Në linjë 1 muaj më parë
Kontakto Të gjithë njoftimet

Vendndodhja

Kombinat, Tiranë, 1002, Tiranë, Tirana, Shqipëri

Kontakto: Play Tirana

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.

  Shpërnda profilin

  Publikimet nga Play Tirana

  Instaloni çdo lojë PS3 falas
  1 muaj më parë
  Kontakto shitësin
  Instaloni çdo lojë PS3 falas
  Tirana, AL
  Video lojëra - Konzola - Lodra
  1 muaj më parë
  Program Lojerash per Playstation3 PS3. Shkarkoni dhe instaloni lojera direkt ne PS3 me program pa usb pa fisha vetem me 1 klikim 
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  Kontakto shitësin
  49 persona e panë
  Shtuar 1 muaj më parë
  PS4 SLIM + Leva dhe Lojera
  1 muaj më parë
  Kontakto shitësin
  PS4 SLIM + Leva dhe Lojera
  Tirana, AL
  Video lojëra - Konzola - Lodra
  1 muaj më parë
  Shitet PS4 SLIM ne gjendje perfekte me leva origjinale dhe lojera per me shum info na kontaktoni
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  Kontakto shitësin
  49 persona e panë
  Shtuar 1 muaj më parë
  Servis PlayStation (PS5-PS4-PS3)
  1 muaj më parë
  Kontakto shitësin
  Servis PlayStation (PS5-PS4-PS3)
  Tirana, AL
  Video lojëra - Konzola - Lodra
  1 muaj më parë
  Servis PlayStation PS3/PS4/PS5. Servis Levash, riprogramime playstation etj... Na kontaktoni ne 0683643222 ose na ndiqni ne rrjetet sociale: playtirana
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  Kontakto shitësin
  41 persona e panë
  Shtuar 1 muaj më parë
  PS4 SLIM + Leva Origjinale
  1 muaj më parë
  Kontakto shitësin
  PS4 SLIM + Leva Origjinale
  Tirana, AL
  Video lojëra - Konzola - Lodra
  1 muaj më parë
  Shitet PS4 Slim ne gjendje perfekte me leva origjinale origjinale (mos u mashtroni nga dorezat kineze) per me shum info na kontaktoni ne Whatsapp: 0683643222
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  Kontakto shitësin
  39 persona e panë
  Shtuar 1 muaj më parë