Kërko

Kontakto shitësin
Vaj ulliri ne shitje Shqiperi

Produkte Bio
Publikuar 1 vit më parë
450 parje

Kontakto shitësin
Vaj ulliri ne shitje Shqiperi

Produkte Bio
Publikuar 1 vit më parë
450 parje

Përshkrimi

Vaj ulliri ne shitje +355 69 487 0548
Vaj Ulliri ne shitje Shqiperi

Kur blen vaj të ullirit ju sigurisht se dëshironi të bleni vaji në shitje te jetë i kualitetit të lartë EXTRA VIRGIN. Vaj i cili vjen nga shtrydhja e parë e ullinjve, nxirret pa përdor nxetësin apo kemikale, dhe se nuk ka shije tjetër përpos të ullirit e mu për këtë ka statusin “extra virgin”. Sa më pakë që procesohet ulliri aq më afër shijes natyrale dhe aq më i mirë e me i shenetshem.

 

Kujdes nga Vaji i shitur ne treg Fallco.

Nëse doni vaj të Cilësis të mire për të blerë na kontaktoni. +355 69 487 0548

#Vaj #Ulliri #shitje

#vajulliri #neshitje

#ekstraivirgjer

#shesimvajulliri #shitjevaji #shesimvaj

Vaj Ulliri ne shitje ShqiperiVaj Ulliri ne shitje Shqiperi

 

Vaj ulliri ne shitje shqiperi

Vaj ulliri bio shitje

vaj ulliri +355 69 487 0548

 

Vaji i ullirit është një çift i veçantë i substancave biologjike që përdoret për të mbajtur lëkurën e lirë nga sëmundjet e saj. Vaji është një nga mjetet më të vjetra për të mbajtur lëkurën e shëndetshme dhe freskët, dhe është përdorur nga njerëzit që nga kohërat e lashta.

Vaji i ullirit është një kombinim i disa elementeve të veçanta biologjike, të cilat përfshijnë ullirin, lanolinë, acidet yndyrore, vitaminat, minerale dhe enzimat. Të gjitha këto elemente janë të rëndësishme për lëkurën tuaj, dhe përdorimi i vajit të ullirit mund të ndihmojë në parandalimin e sëmundjeve të lëkurës dhe në parandalimin e skuqjeve dhe gjakderdhjes.

Vaji i ullirit është një produkt i përpunuar biologjik që mund të përdoret në lëkurë për të përmirësuar funksionimin e saj. Vaji i ullirit përmban lanolinë, një element i cili ndihmon në ruajtjen e lëkurës dhe në parandalimin e skuqjeve dhe irritimeve. Lanolina është një lubrifikant që mbron lëkurën nga dëmtimi dhe nga ekspozimi ndaj kemikalëve të ndryshëm.

Vaji i ullirit gjithashtu mund të përdoret për të parandaluar rrudhat dhe pikat e zinj. Përdorimi i vajit të ullirit me rregull mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës së lirë nga rrudhat dhe pikat e zinj. Një nga elementet kryesore të vajit të ullirit është acidi yndyror omega-3, i cili luan një rol të rëndësishëm në parandalimin e rrudhave.

Vaji i ullirit është gjithashtu një produkt i përpunuar biologjik që mund të përdoret për të përmirësuar cilësinë e lëkurës. Vaji i ullirit përmban disa vitamina, minerale dhe enzima të cilat janë të rëndësishme për të mbajtur lëkurën e shëndetshme dhe të freskët.

Përdorimi i vajit të ullirit është një mënyrë efektive për të mbajtur lëkurën e lirë nga sëmundjet e saj dhe për të parandaluar rrudhat dhe pikat e zinj. Kjo është arsyeja pse shumë njerëz përdorin vajin e ullirit për të mbajtur lëkurën e tyre të lirë dhe të shëndetshme.

Vote
Result 0 votes
Produkte Natyrale
0 votes

Profili: Produkte Natyrale

Produkte Natyrale
Produkte Natyrale Regjistruar 1+ vit Në linjë 1 muaj më parë
Përshkrimi i shitësit Shesim Vaj Ulliri Bio Shqiperi +355694870548 produktebio.netMjalte & Qumesht Blete, Dylle, PropolisProdukte Natyrale Produkte BioProdukte BiologjikeQumesht blete ne shitjeDyll bletePropolis BLete
"Produkte Bio origjinale. Vaj ulliri ne shitje Shqiperi Vaj ulliri 100% bio, ekstra i virgjër. Mjalt bio ne shitje qumesht blete dyll blete propolis ME SHUMICË DHE PAKICË Për porosi: +355 69 48 70 548 Shesim Vaj Ulliri bio Mjalt Qumesht Blete Dyll blete Propolis Shqiperi Kosove Maqedoni Per porosi na kontaktoni meTelefon ose me mesazh Whatsapp Shitje vaj Ulliri Shitje Mjalti Shitje Dyll blete Shitje Propolis Blete me shumice dhe pakice dergesa me poste deri ne shtepine tuaj ne te gjithe Shqiperine ne te gjithe Kosoven ne te gjithe Maqedonine.
Produkte natyrale biologjike te fresketa dhe me cilesi te larte.
Per me shume informacione rreth prodhimit te vajit te ullirit mjaltit qumeshtit te bletes dyllit te bletes propolis. na kontaktoni."
Mjalt bio ne shitje
 
Produkte Natyrale Shesim Vaj Ulliri Bio Mjalt Qumesht Blete Dyll Blete Propolis Shqiperi Kosove Maqedoni
 
Shqiperi, Kosove dhe Maqedonia janë të pasura me produkte natyrale të pasura me shumë vitamina. Produkte të tilla si Vaj Ulliri Bio, Mjalt, Qumesht Blete, Dyll Blete dhe Propolis ne shitje janë pjesë e dietës së shumë shqiptarëve. Këto produkte janë të pasura me elemente ushqyese, por në të njëjtën kohë janë të sigurta dhe të shëndetshme.
Shesim Vaj Ulliri Bio Vaji i Ullirit është një produkt natyror i shkëlqyer për shëndetin tuaj. Është i pasur me vitamina dhe minerale, dhe nuk përmban aditivë. Ky vaj ulliri është e njohur për shumë prej vetive të saj shëruese dhe është një nga produktet më të popullarizuara në rajon.
 
Mjalti është një produkt i pasur me vitamina dhe minerale të cilat janë të dobishme për shëndetin. Mjalti është një produkt që mund të jetë i shkëlqyer për t'u marrë në mëngjes ose për t'u përdorur si një madhësi për një sallatë.
 
Qumesht Blete është një produkt natyror i pasur me vitamina dhe minerale. Kjo është një produkt që është përdorur gjerësisht për qindra vite dhe është një nga produktet më të shëndetshme që mund të konsumoni. Përmban proteinë, yndyra të shëndetshme dhe nuk përmban aditivë.
 
Dyll Blete është një produkt natyror i pasur me vitamina dhe minerale. Kjo është një produkt që është përdorur gjerësisht dhe është një nga produktet më të shëndetshme që mund të konsumoni. Përmban proteinë, yndyra të shëndetshme dhe nuk përmban aditivë.
 
Propolisi është një produkt natyror i pasur me vitamina dhe minerale. Ky produkt është përdorur gjerësisht për qindra vite dhe është një nga produktet më të shëndetshme që mund të konsumoni. Përmban antioksidantë të fuqishëm, vitamina dhe minerale.
 
Nga produktet natyrale Shesim Vaj Ulliri Bio, Mjalt, Qumesht Blete, Dyll Blete dhe Propolis, Shqiperia, Kosova dhe Maqedonia janë tre vende me një prodhim të pasur me produkte të shëndetshme. Këto produkte janë shumë të dobishme për shëndetin tuaj dhe ju mund t'i gjeni në shumicën e dyqaneve ushqimore në rajon.
9301, Fier, Fier, Shqipëri

Kontakto: Produkte Natyrale (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Postime të tjerë nga ky shitës

  Detajet e shitësit Detajet

  Produkte Natyrale
  Produkte Natyrale
  5 njoftime aktive
  Biznes
  Regjistruar 1+ vit
  Në linjë 1 muaj më parë
  Kontakto Të gjithë njoftimet

  Vendndodhja e publikimit

  Tirana, Fier, Fier, Shqipëri
  40.72389, 19.55611

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
  Vaj ulliri ne shitje Shqiperi Vaj ulliri ne shitje Shqiperi Vaj ulliri ne shitje Shqiperi
  Kontakto shitësin Vaj ulliri ne shitje Shqiperi nga Produkte Natyrale