Kërko

Kontakto shitësin
Kerkoj vend parkimi Ofroj vend parkimi

Vend Parkimi
Publikuar 5 muaj më parë
147 parje

Kontakto shitësin
Kerkoj vend parkimi Ofroj vend parkimi

Vend Parkimi
Publikuar 5 muaj më parë
147 parje
 • 5
 • Truall
 • Shitet
 • Përshkrimi

  Kërkoj te Blej Vend Parkimi, -> Ofroj Vend Parkimi

  Kërkoj te blej vend parkimi ose ofroj vend parkimi? Kjo është një pyetje që shumë qytetarë po pyesin vetveten, kur duhet të kërkojnë hapësirë për të parqyer mjetin e tyre. Nëse po kërkoni për një vend parkimi, ky artikull do të ju ndihmojë të kuptoni se çfarë ofron tregu dhe çfarë duhet të bëni për të gjetur një vend parkimi cilësor dhe me çmim të arsyeshëm.  Nëse jeni në kërkim të një vendi parkimi, ju mund të gjeni disa zgjidhje. Një mënyrë e thjeshtë për të gjetur një vend parkimi është të kërkoni online. Kjo do të ju ofrojë një numër të madh të ofertave të ndryshme të vendeve parkimi, të cilat mund të jenë të lira, me pagesë ose të kombinuara. Kjo mund të ju ndihmojë për të zgjedhur vendin më të përshtatshëm për kërkesat tuaja.  Nëse dëshironi të ofroni një vend parkimi, atëherë ju mund të krijoni një listim me informacion të plotë për vendin që doni të ofroni. Gjithashtu, mund të përfshini një fotografi të vendit parkimi, një video të tij dhe një hartë e tij. Kjo do të ju ndihmojë përdoruesit të kuptojnë se çfarë ofroni dhe çfarë përfitime do të kenë nga blerja juaj.  Shpesh, qytetet ofrojnë vende parkimi në shitje. Kjo mund të jetë një zgjidhje interesante për ju, nëse keni mundësi financiare për të blerë një prej tyre. Këto vende parkimi janë të pajisura me shërbime të ndryshme, siç janë siguria, iluminacioni, rregullimi i ujit dhe të tjera. Prandaj, është e rëndësishme që ju të kontrolloni me kujdes kushtet e vendeve parkimi që ofrohen nga qyteti.  Përfundimisht, ju mund të kërkoni një vend parkimi ose të ofroni një vend parkimi nëpërmjet një agjencie. Kjo do të ju ndihmojë të gjeni një vend parkimi cilësor, me çmim të arsyeshëm dhe me një gamë të gjerë të shërbimeve të cilat mund të përfitojnë përdoruesit.

   Detaje

  • Sipërfaqe
   5
  • Sipërfaqe (total)
   3
  • Oferta
   Shitet
  • Lloji i Tokës
   Truall
  • Çert. Pronësie
   Po
  • Leje Ndërtimi
   Jo
  Vote
  Result 0 votes
  Njoftime Falas
  0 votes

  Profili: Njoftime Falas

  Njoftime Falas
  Njoftime Falas Regjistruar 2+ vite Në linjë 3 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Njoftime Falas Shqiperi Kosove Maqedoni 
  Nese keni per te reklamuar Biznesin tuaj 
  Ose keni per te shitur Makina, Shtepi, Toka reklamoni falas ne faqen tone nepermjet njoftimeve.
  Apartamente per shitje ose me qera 
  Makina per shitje ose me qera 
  Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni
  Reklama Falas Shqiperi Kosove Maqedoni ofron nje mundesi te pazgjedhur per te reklamuar biznesin tuaj ne te gjithe rajonin. Ne ofrojme qasje ne nje audienc te gjere dhe platformen me te avancuar te reklamimit falas. Platforma jone mundeson qe ju te shperndani informacionin tuaj ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere.
   
  Nese keni per te reklamuar biznesin tuaj, ofroni nje sherbim, produkt ose te shitni makina, shtepi ose toka, atehere ne mund ta ndihmojme. Ne mund te ndihmojme ne zhvillimin e reklamave, njoftimit tuaj dhe ne mund te japim ndihmesen e nevojshme per te arritur targetin tuaj te audiencave. Platforma jone do te ju ndihmoje te arritni nje audienc te gjere dhe te shperndani mesazhin tuaj ne te gjithe rajonin duke postuar njoftim.
   
  Ne e kuptojme se sa e rendesishme eshte reklamimi dhe se si mund te ndikoje ne suksesin e biznesit tuaj. Prandaj, ne ofrojme nje sherbim cilesor dhe te mundur falas. Platforma jone ju ofron mundesine per te shperndare mesazhin tuaj ne nje menyre efikase dhe per te arritur nje audienc te gjere.
   
  Ne kerkoni te reklamoni biznesin tuaj ose produktin tuaj ne rajonme njoftime falas? Atehere reklamoni falas ne faqen tone dhe gjeni nje audienc te gjere. Platforma jone do te ju ndihmoje te shperndani mesazhin me njoftimet tuaja ne menyre efikase dhe te arritni nje audienc te gjere. Ne jemi te perkushtuar qe ju te keni sukses me reklamimin tuaj.

   
   
   
   
   
   
   
  Shqipëri

  Kontakto: Njoftime Falas (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Njoftime Falas
   Njoftime Falas
   13 njoftime aktive
   Biznes
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 3 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Tirana, Tirana, Shqipëri
   41.3275, 19.81889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Kerkoj vend parkimi Ofroj vend parkimi
   Kontakto shitësin Kerkoj vend parkimi Ofroj vend parkimi nga Njoftime Falas