Kontakto shitësin
SHITET APARTAMENT 2+1

Shtëpi në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
376 parje

Kontakto shitësin
SHITET APARTAMENT 2+1

Shtëpi në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
376 parje
 • 72
 • Apart.
 • Shitet
 • Mobiluar
 • 2 Dhoma
 • 1 Tualet
 • Përshkrimi

  Ofroj Apartament 2+1 per shitje tek Tirana e Re. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe organizohet ne ambient gatimi , sallon ndenieje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode, dhe kjo e ben apartamentin ideal per banim.

  Rr. Pandeli Cale (mbrapa shkollës 26 nëntori), 10 minuta në këmbë larg qendrës Kristal, 5 minuta larg nga pallati me Shigjeta.

  Çmimi 75000 Euro, i padiskutueshëm.

  Prona disponon certifikate të rregullt pronesie dhe me një sipërfaqe prej 71,35M2.

  Ndodhet ne katin e gjashtë dhe të fundit pa ashensor, pozicionuar buze unazës.

  Per info te metejshme dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni. JO AGJENSI. Vetëm What's App. Faleminderit.

   Detaje

  • Sipërfaqe
   72
  • Lloji i Pronës
   Apart.
  • Oferta
   Shitet
  • Interiori
   Mobiluar
  • Dhoma
   2 Dhoma
  • Tualete
   1 Tualet
  • Ballkon
   1 Ballkon
  • Kati
   6
  • Kate Gjithsej
   6
  • Qyteti
   Tirane
  • Zona
   Tirana e Re
  Vote
  Result 0 votes
  Xhevahir. H
  0 votes

  Profili: Xhevahir. H

  Xhevahir. H
  Xhevahir. H Regjistruar 2+ vite Në linjë 10 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Xhevahir. H (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Xhevahir. H
   Xhevahir. H
   2 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 2+ vite
   Në linjë 10 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Rr. Pandeli Cale, 3001, Tirana, Tirana, Tirana, Shqipëri
   41.3275, 19.81889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   SHITET APARTAMENT 2+1 SHITET APARTAMENT 2+1 SHITET APARTAMENT 2+1 SHITET APARTAMENT 2+1 SHITET APARTAMENT 2+1 SHITET APARTAMENT 2+1 SHITET APARTAMENT 2+1
   Kontakto shitësin SHITET APARTAMENT 2+1 nga Xhevahir. H