Kërko

85,000 €
Shitet Apartament te fresku

Shtëpi në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
278 parje

85,000 €
Shitet Apartament te fresku

Shtëpi në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
278 parje
 • 106
 • Apart.
 • Shitet
 • Pa Mobil.
 • 1 Dhomë
 • 1 Tualet
 • Përshkrimi

  Shitet Apartament te fresku prane fizikes berthamore, Apartamenti eshte i sapo rinovuar dhe i pabanuar me pare. Ndodhet ne katin e 6shte te nje pallati 7 katesh me pozicionim juglindje. Apartamenti disponon certifikat pronesie. 106M

   Detaje

  • Sipërfaqe
   106
  • Lloji i Pronës
   Apart.
  • Oferta
   Shitet
  • Interiori
   Pa Mobil.
  • Dhoma
   1 Dhomë
  • Tualete
   1 Tualet
  • Ballkon
   1 Ballkon
  • Orientimi
   Jug
  • Kati
   6
  • Kate Gjithsej
   7
  • Qyteti
   Tirane
  • Zona
   Fresku
  Vote
  Result 0 votes
  Flavio Boci
  0 votes

  Profili: Flavio Boci

  Flavio Boci
  Flavio Boci Regjistruar 1+ vit Në linjë 6 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tirane

  Kontakto: Flavio Boci (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Flavio Boci
   Flavio Boci
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 1+ vit
   Në linjë 6 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   3001, Tirane, Tirana, Tirana, Shqipëri
   41.3275, 19.81889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shitet Apartament te fresku Shitet Apartament te fresku Shitet Apartament te fresku Shitet Apartament te fresku Shitet Apartament te fresku
   85,000 € Shitet Apartament te fresku nga Flavio Boci