Kërko

Kontakto shitësin
Shitet Apartament me pamje nga deti afer hotel Royal Durrës

Shtëpi në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
304 parje

Kontakto shitësin
Shitet Apartament me pamje nga deti afer hotel Royal Durrës

Shtëpi në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
304 parje
 • 70
 • Apart.
 • Shitet
 • Pa Mobil.
 • 1 Dhomë
 • 1 Tualet
 • Përshkrimi

  Shitet Apartament me pamje nga deti afer hotel Royal plazh durres, Apartament eshte 70m2 siperfaqe kati 4 me ashensor dokumenta te rregullta 1+1 dhe 2  ballkone 

   Detaje

  • Sipërfaqe
   70
  • Lloji i Pronës
   Apart.
  • Oferta
   Shitet
  • Interiori
   Pa Mobil.
  • Dhoma
   1 Dhomë
  • Tualete
   1 Tualet
  • Ballkon
   2 Ballkone
  • Kati
   4
  • Qyteti
   Durres
  • Zona
   Hotel Royal, Plazh
  Vote
  Result 0 votes
  Mario
  0 votes

  Profili: Mario

  Mario
  Mario Regjistruar 1+ vit Në linjë 3 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Mario (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Postime të tjerë nga ky shitës

   Detajet e shitësit Detajet

   Mario
   Mario
   3 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 1+ vit
   Në linjë 3 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Hotel Royal Plazh Durres, 3001, Hotel Royal Plazh Durres, Durrës, Durrës, Shqipëri
   41.32355, 19.45469

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shitet Apartament me pamje nga deti afer hotel Royal Durrës Shitet Apartament me pamje nga deti afer hotel Royal Durrës Shitet Apartament me pamje nga deti afer hotel Royal Durrës
   Kontakto shitësin Shitet Apartament me pamje nga deti afer hotel Royal Durrës nga Mario