Detajet e shitësit

Xhevahir. H
Xhevahir. H
2 njoftime aktive
Shitës Privat
Regjistruar 1+ vit
Në linjë 8 muaj më parë
Kontakto Të gjithë njoftimet

Vendndodhja

Vendndodhja e pavendosur

Kontakto: Xhevahir. H

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.

  Shpërnda profilin

  Publikimet nga Xhevahir. H

  SHITET APARTAMENT 2+1
  1 vit më parë
  Kontakto shitësin
  SHITET APARTAMENT 2+1
  Tirana, AL
  Shtëpi në Shitje
  1 vit më parë
  Ofroj Apartament 2+1 per shitje tek Tirana e Re. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe organizohet ne ambient gatimi , sallon ndenieje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode, dhe kjo e ben apartamentin...
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  Kontakto shitësin
  347 persona e panë
  Shtuar 1 vit më parë
 • 72
 • Apart.
 • Shitet
 • Mobiluar
 • 2 Dhoma
 • 1 Tualet
 • Shitet Apartament 2+1 tek Tirana e Re (mbrapa shkollës 26 nëntori)
  1 vit më parë
  85,000 €
  Shitet Apartament 2+1 tek Tirana e Re (mbrapa shkollës 26 nëntori)
  I përdorur
  Shitje
  1 vit më parë
  Shitet Apartament 2+1 tek Tirana e Re ( mbrapa shkollës 26 nëntori) Tiranë. Apartamenti është më sipërfaqe 73 m2. Ndriçim natyral gjatë gjithë kohës. AP. ndodhet në katin e 6 (i fundit). Disponon dokumentacion të rregullt. Apartamenti organizohet në: 1 ambjentet ndenje 2 dhoma gjumi Tualet (me dritare) Çmimi 85000 Euro...
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL Gjëndja: I përdorur Për: Shitje
  85,000 €
  742 persona e panë
  Shtuar 1 vit më parë
 • 73
 • Apart.
 • Shitet
 • Mobiluar
 • 2 Dhoma
 • 1 Tualet