800 €
Iphone 13 pro max

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 9 muaj më parë
217 parje

800 €
Iphone 13 pro max

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 9 muaj më parë
217 parje
 • iPhone
 • 6.7 inch
 • 256 GB
 • Përshkrimi

  Iphone 13 pro max , 256gb, rose-gold, në gjëndje perfekte, I përdorur pak edhe mirë,  vjen telefoni ri për pak ditë prandaj edhe shitet. 

   Detaje

  • Lloji
   Telefon
  • Sistemi OS
   iPhone
  • Ram
   8 GB
  • Memorja
   256 GB
  • Madhësia Ekranit
   6.7 inch
  • Gjëndja
   I Përdorur
  Vote
  Result 0 votes
  Aleksander Tafilaj
  0 votes

  Profili: Aleksander Tafilaj

  Aleksander Tafilaj
  Aleksander Tafilaj Regjistruar 9+ muaj Në linjë 9 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Aleksander Tafilaj (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Aleksander Tafilaj
   Aleksander Tafilaj
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 9+ muaj
   Në linjë 9 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Tepelenë, Gjirokastër, Shqipëri
   40.29583, 20.01917

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Iphone 13 pro max Iphone 13 pro max
   800 € Iphone 13 pro max nga Aleksander Tafilaj