Detajet e shitësit

Aleksander Tafilaj
Aleksander Tafilaj
1 njoftime aktive
Shitës Privat
Regjistruar 6+ muaj
Në linjë 6 muaj më parë
Kontakto Të gjithë njoftimet

Vendndodhja

Vendndodhja e pavendosur

Kontakto: Aleksander Tafilaj

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.

  Shpërnda profilin

  Publikimet nga Aleksander Tafilaj

  Iphone 13 pro max
  6 muaj më parë
  800 €
  Iphone 13 pro max
  Tepelenë, AL
  Telefonë Ineligjent (Smart)
  6 muaj më parë
  Iphone 13 pro max , 256gb, rose-gold, në gjëndje perfekte, I përdorur pak edhe mirë,  vjen telefoni ri për pak ditë prandaj edhe shitet. 
  Vendndodhja: Tepelenë, Gjirokastër, AL
  800 €
  166 persona e panë
  Shtuar 6 muaj më parë
 • iPhone
 • 6.7 inch
 • 256 GB