25 €
Numra anglez

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 9 muaj më parë
471 parje

25 €
Numra anglez

Telefonë Ineligjent (Smart)
Publikuar 9 muaj më parë
471 parje
 • iPhone
 • 6.4 inch
 • 2 TB
 • Përshkrimi

  Per me shum kontaktoni ne +447478235652 transport ne gjith shqiperin 

   Detaje

  • Lloji
   Tel+Tablet
  • Sistemi OS
   iPhone
  • Ram
   16 GB
  • Memorja
   2 TB
  • Lloji Ekranit
   Super AMOLED
  • Madhësia Ekranit
   6.4 inch
  • Gjëndja
   I Ri
  • Viti Prodhimit
   2023
  Vote
  Result 0 votes
  Tar Selimi
  0 votes

  Profili: Tar Selimi

  Tar Selimi
  Tar Selimi Regjistruar 9+ muaj Në linjë 9 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Tar Selimi (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Tar Selimi
   Tar Selimi
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 9+ muaj
   Në linjë 9 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Fresk, Tirana, Tirana, Shqipëri
   41.3275, 19.81889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Numra anglez
   25 € Numra anglez nga Tar Selimi