Detajet e shitësit

Arseldi Event
Arseldi Event
3 njoftime aktive
Shitës Privat
Regjistruar 7+ muaj
Në linjë 1 muaj më parë
Kontakto Të gjithë njoftimet

Vendndodhja

Vendndodhja e pavendosur

Kontakto: Arseldi Event

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.

  Shpërnda profilin

  Publikimet nga Arseldi Event

  Shitet Audi A6 2.0 Diesel 2016
  1 muaj më parë
  17 €
  Shitet Audi A6 2.0 Diesel 2016
  Tirana, AL
  Makina ne Shitje
  1 muaj më parë
  Marka
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  17 €
  48 persona e panë
  Shtuar 1 muaj më parë
 • Shqipëri
 • 2.0
 • 2016
 • Naftë
 • Automat
 • 211174
 • Marka: Golf VII ( 7 ) Cup BJ 07.2014 Benzin 1.2 Bluemotion FS
  3 muaj më parë
  12,000 €
  Marka: Golf VII ( 7 ) Cup BJ 07.2014 Benzin 1.2 Bluemotion FS
  Tirana, AL
  Makina ne Shitje
  3 muaj më parë
  Shitet golf 7 me targa dhe letra gjermane ,
  Vendndodhja: Tirana, Tirana, AL
  12,000 €
  162 persona e panë
  Shtuar 3 muaj më parë
 • Pa Doganë
 • 128
 • 2014
 • Benzinë
 • Manual
 • 133000
 • Audi A6 2016 3 tdi
  5 muaj më parë
  2,300,000 L
  Audi A6 2016 3 tdi
  Elbasan, AL
  Makina ne Shitje
  5 muaj më parë
  Makine ne shitje Audi A6 3 TDI E gatshme per cdo lloj prove  
  Vendndodhja: Elbasan, Elbasan, AL
  2,300,000 L
  397 persona e panë
  Shtuar 5 muaj më parë
 • Shqipëri
 • 3.0
 • 2016
 • Naftë
 • Automat
 • 209000