Detajet e shitësit

Khalid Mohd
Khalid Mohd
3 njoftime aktive
Shitës Privat
Regjistruar 1+ vit
Në linjë 1 vit më parë
Kontakto Të gjithë njoftimet

Vendndodhja

Vendndodhja e pavendosur

Kontakto: Khalid Mohd

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Bëni Kujdes!

  Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.

  Shpërnda profilin

  Publikimet nga Khalid Mohd

  New Apple iPhone 14 Pro Max/ASUS RTX 4090 Graphics Card/Sony PS 5
  1 vit më parë
  800 L
  New Apple iPhone 14 Pro Max/ASUS RTX 4090 Graphics Card/Sony PS 5
  I ri
  Shitje
  1 vit më parë
  Gjithçka që shesim këtu në kompaninë tonë është krejt e re origjinale, e mbyllur në kuti, gjithashtu vjen me aksesorë të plotë dhe garanci ndërkombëtare... Shesim të gjitha llojet e telefonave celularë, ora inteligjente, lojëra, karta grafike, makineri minierash dhe të gjitha llojet e pajisjeve elektronike me çmim të v...
  Vendndodhja: Bar, Bar, ME Gjëndja: I ri Për: Shitje
  800 L
  197 persona e panë
  Shtuar 1 vit më parë
  Brand New Apple iPhone 14/14 Pro /14 Pro Max 256GB/512GB/1TB
  1 vit më parë
  800 $
  Brand New Apple iPhone 14/14 Pro /14 Pro Max 256GB/512GB/1TB
  I ri
  Shitje
  1 vit më parë
  Origjinale krejt e re, e mbyllur ne kuti, vjen edhe me aksesore te plote dhe garanci 1 vit nderkombetare, gjithashtu gati per te punuar me cdo karte sim apo rrjet te ofruar ne cdo shtet... Në kutinë:iPhone me iOS 16Kabllo USB-C në LightningDokumentacioni Blerësi i interesuar duhet të dërgojë mesazh në detajet e mëposht...
  Vendndodhja: Bulqizë, Dibër, AL Gjëndja: I ri Për: Shitje
  800 $
  111 persona e panë
  Shtuar 1 vit më parë
  New ASUS ROG Strix NVIDIA GeForce RTX 3090 24GB BUY 2 GET 1 FREE
  1 vit më parë
  800 $
  New ASUS ROG Strix NVIDIA GeForce RTX 3090 24GB BUY 2 GET 1 FREE
  I ri
  Shitje
  1 vit më parë
  BLENI 2 MERRNI 1 FALAS Karakteristikat kryesore të produktit:Lloji i memories: GDDR6API: CUDA, DirectX 12, VulkanMadhësia e memories: 24 GBProdhuesi i çipeve: NVIDIAKarakteristikat: Ndriçim RGB, Mbështetje për monitor të shumëfishtë, SLI/CrossFire Ready, Ndriçim LED, G-SYNC/FreeSync i pajtueshëm, gati për VRKomponenti ...
  Vendndodhja: Banaj, Berat, AL Gjëndja: I ri Për: Shitje
  800 $
  145 persona e panë
  Shtuar 1 vit më parë