Kërko

Kontakto shitësin
TRUALL OKAZION NE SHITJE !!!

Tokë në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
641 parje

Kontakto shitësin
TRUALL OKAZION NE SHITJE !!!

Tokë në Shitje
Publikuar 1 vit më parë
641 parje
 • 1200
 • Truall
 • Shitet
 • Përshkrimi

  TRUALL NE SHITJE 00393922345111
  Hapesira totale e truallit : 1200 m2. Prona eshte e vendosur ne lokacion shume te favorshem,ne cepin midis rruges kryesore Gjergj Kastrioti dhe Rruges Dervish Hekali,duke mundesuar hyrjet ne te dyja krahet.Ndodhet ne nje pozicion strategjik ne hyrje te qytetit te Vlores,buze rruges transballkanike.Trualli eshte ideal per cdo projekt: per ndertimin e cdo lloj biznesi,karburanti,hoteli,restoranti,pallati,kompleksi rezidencial etj...
  Prona eshte e pajisur me dokumenta te rregullta dhe posedon Certifikate Pronesie.
  Per cdo informacion kontaktoni ne e-mail [email protected] ose ne WhatsApp ne nr : 00393922345111

   Detaje

  • Veçoritë
   ÇertifikatëLeje NdërtimiAfër Rrugës
  • Sipërfaqe
   1200
  • Oferta
   Shitet
  • Lloji i Tokës
   Truall
  • Çert. Pronësie
   Po
  • Leje Ndërtimi
   Po
  • Qyteti
   Vlore
  • Zona
   Transballkanike
  Vote
  Result 0 votes
  Mario Lino
  0 votes

  Profili: Mario Lino

  Mario Lino
  Mario Lino Regjistruar 1+ vit Në linjë 6 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Mario Lino (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Mario Lino
   Mario Lino
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 1+ vit
   Në linjë 6 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Rruga Gjergj Kastrioti, Vlore, Vlorë, Vlorë, Shqipëri
   40.4686, 19.48318

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   TRUALL OKAZION NE SHITJE !!! TRUALL OKAZION NE SHITJE !!! TRUALL OKAZION NE SHITJE !!! TRUALL OKAZION NE SHITJE !!!
   Kontakto shitësin TRUALL OKAZION NE SHITJE !!! nga Mario Lino