Kontakto shitësin
Shtepi ne shitje

Shtëpi në Shitje
Publikuar 10 muaj më parë
170 parje

Kontakto shitësin
Shtepi ne shitje

Shtëpi në Shitje
Publikuar 10 muaj më parë
170 parje
 • 165
 • Shtëpi
 • Shitet
 • Mobiluar
 • 5 Dhoma
 • 2 Tualete
 • Përshkrimi

  Shtepia ne shitje 165 m2 banim 4 ari e 20 metra

  Me flet poseduse dokumentat ne rregull

   Detaje

  • Sipërfaqe
   165
  • Lloji i Pronës
   Shtëpi
  • Oferta
   Shitet
  • Interiori
   Mobiluar
  • Dhoma
   5 Dhoma
  • Tualete
   2 Tualete
  • Qyteti
   Prishtine
  Vote
  Result 0 votes
  Enis Makolli
  0 votes

  Profili: Enis Makolli

  Enis Makolli
  Enis Makolli Regjistruar 10+ muaj Në linjë 10 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Enis Makolli (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Enis Makolli
   Enis Makolli
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 10+ muaj
   Në linjë 10 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Selman Lajqi Nr64, 3001, Prishtin, Pristina, Pristina, Kosova
   42.67272, 21.16688

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shtepi ne shitje Shtepi ne shitje
   Kontakto shitësin Shtepi ne shitje nga Enis Makolli