Kërko

179,900 €
Shitet apartament 2+1, Kompleksi Kontakt (Magnet), jo agjensi

Shtëpi në Shitje
Publikuar 11 muaj më parë
280 parje

179,900 €
Shitet apartament 2+1, Kompleksi Kontakt (Magnet), jo agjensi

Shtëpi në Shitje
Publikuar 11 muaj më parë
280 parje
 • 81
 • Apart.
 • Shitet
 • Mobiluar
 • 2 Dhoma
 • 1 Tualet
 • Përshkrimi

  Shitet apartament 2+1, Kompleksi Kontakt (Magnet), Rruga Frosina Plaku , ndërtim shumë cilësor vitit i 2022. 

  Informacion mbi apartamentin:
  • Kati 2, me ashensor
  • Sipërfaqe 81 m2 (neto)
  • Sipërfaqe 90 m2. (bruto)
  • Orjentimi Jug
  • Kubaturë e rregullt.
  • Siperfaqe e bollshme dhe e mire organizuar.

  Organizimi:
  • Koridor shpërndarës.
  • Salloni i ndenjies dhe kuzhina.
  • 2 Dhoma gjumi. ( njëra bosh).
  • 2 Tualete.
  • Ballkon.

  Detaje:
  • Pallat i ri, me ashensor.
  • Shitet me mobilim modern.
  • Elektroshtepijake Samsung (të gjitha) & sistem kondicionimi multi-split (kondicioner ne cdo dhome).
  • Totalisht e investuar.
  • Parket.
  • Ndertim i 2022 me fasade te ventiluar
  • Izolim akustik dhe termik.
  • Ndricim natyral.
  • Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
  • Disponojme dhe post parkim me cmim ekstra 17.000 Euro.

  Për informacione të mëtejshme kontaktoni: 0684292492
  Apartamenti shitet nga pronari (nuk jemi agjensi).

   Detaje

  • Sipërfaqe
   81
  • Sipërfaqe (total)
   90
  • Lloji i Pronës
   Apart.
  • Oferta
   Shitet
  • Interiori
   Mobiluar
  • Dhoma
   2 Dhoma
  • Tualete
   1 Tualet
  • Orientimi
   Jug
  • Viti i Ndërtimit
   2022
  • Kati
   2
  • Qyteti
   Tirane
  • Zona
   Rruga Frisin Plaku
  Vote
  Result 0 votes
  Anonim
  0 votes

  Profili: Anonim

  Anonim
  Anonim Regjistruar 11+ muaj Në linjë 6 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Anonim (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Anonim
   Anonim
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 11+ muaj
   Në linjë 6 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   3001, Tirane, Tirana, Tirana, Shqipëri
   41.3275, 19.81889

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shitet apartament 2+1, Kompleksi Kontakt (Magnet), jo agjensi Shitet apartament 2+1, Kompleksi Kontakt (Magnet), jo agjensi Shitet apartament 2+1, Kompleksi Kontakt (Magnet), jo agjensi Shitet apartament 2+1, Kompleksi Kontakt (Magnet), jo agjensi Shitet apartament 2+1, Kompleksi Kontakt (Magnet), jo agjensi Shitet apartament 2+1, Kompleksi Kontakt (Magnet), jo agjensi Shitet apartament 2+1, Kompleksi Kontakt (Magnet), jo agjensi
   179,900 € Shitet apartament 2+1, Kompleksi Kontakt (Magnet), jo agjensi nga Anonim