Kërko

170,000 €
Shitet shtepi private lagjia dyli haxhire elbasan.

Shtëpi në Shitje
Publikuar 10 muaj më parë
142 parje

170,000 €
Shitet shtepi private lagjia dyli haxhire elbasan.

Shtëpi në Shitje
Publikuar 10 muaj më parë
142 parje
 • 520
 • Vilë
 • Shitet
 • Mobiluar
 • 5 Dhoma
 • 3 Tualete
 • Përshkrimi

  Shitet vile ne lagjen dyli haxhire pra shkolles kostandin kristoforidhi ne qender te elbasanit vile 3 kateshe e mobiluar me oborr perpara dhe vend per parkim makine.

   Detaje

  • Sipërfaqe
   520
  • Lloji i Pronës
   Vilë
  • Oferta
   Shitet
  • Interiori
   Mobiluar
  • Dhoma
   5 Dhoma
  • Tualete
   3 Tualete
  • Ballkon
   2 Ballkone
  • Kate Gjithsej
   3
  • Qyteti
   Elbasan
  Vote
  Result 0 votes
  Pirro Leka
  0 votes

  Profili: Pirro Leka

  Pirro Leka
  Pirro Leka Regjistruar 10+ muaj Në linjë 10 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

  Kontakto: Pirro Leka (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Pirro Leka
   Pirro Leka
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 10+ muaj
   Në linjë 10 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Lagjia Dyli Haxhire Elbasan Prane Shkolles Kostadin Kristoforidhi, 3001, Elbasan, Elbasan, Elbasan, Shqipëri
   41.1125, 20.08222

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shitet shtepi private lagjia dyli haxhire elbasan. Shitet shtepi private lagjia dyli haxhire elbasan. Shitet shtepi private lagjia dyli haxhire elbasan.
   170,000 € Shitet shtepi private lagjia dyli haxhire elbasan. nga Pirro Leka