Kërko
Ky artikull është SHITUR

53,000 €
Shitet Apartament 2+1, Mobilim i ri, Çertifikatë Pronësie

Shtëpi në Shitje
Publikuar 2 ditë më parë
2588 parje

53,000 €
Shitet Apartament 2+1, Mobilim i ri, Çertifikatë Pronësie

Shtëpi në Shitje
Publikuar 2 ditë më parë
2588 parje
 • 96
 • Apart.
 • Shitet
 • Mobiluar
 • 2 Dhoma
 • 1 Tualet
 • Përshkrimi

  Shitet apartament Totalisht i Mobiluar në lagjen "Kastriot" Fier, kati i 3-të në pallat 4 katësh 

   

    • Mobilim i ri i papërdorur
    • Ambjent ndënje
    • Gatimi dhe ngrënia bashkë
    • 2 Dhoma gjumi
    • 1 Tualet
    • 1 Ballkon i bollshëm me tendë
    • Ngrohje individuale me kaldajë
    • Çertifikatë Pronësie


  Apartamenti është me sipërfaqe 95 m² ndodhet në katin e 3-të të një pallati 4 katësh. Hyrja me 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndënje, një depo që shërben për magazinë, 1 banjë,  1 ballkon është i kompletuar me Mobilje të Reja.  
  Apartamenti eshte i Hipotekuar dhe me Çertifikatën e Pronësisë. Shitet për arsye emigrimi. 
  Çmimi 53.000 €  dhe i diskutueshëm nga afër. 
  Numër kontakti +355683260849 

   Detaje

  • Sipërfaqe
   96
  • Lloji i Pronës
   Apart.
  • Oferta
   Shitet
  • Interiori
   Mobiluar
  • Dhoma
   2 Dhoma
  • Tualete
   1 Tualet
  • Ballkon
   1 Ballkon
  • Orientimi
   Jug
  • Kati
   3
  • Kate Gjithsej
   4
  • Qyteti
   Fier
  • Zona
   Qender
  Vote
  Result 0 votes
  Xhevdet
  0 votes

  Profili: Xhevdet

  Xhevdet
  Xhevdet Regjistruar 1+ vit Në linjë 3 muaj më parë
  Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Lagja Kastriot, 9301, Fier, Fier, Shqipëri

  Kontakto: Xhevdet (shitësi)

   Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni me një llogari të re, që të kontaktoni reklamuesin.
   Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e jashtëligjëshme, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit, dhe nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

   Detajet e shitësit Detajet

   Xhevdet
   Xhevdet
   1 njoftime aktive
   Shitës Privat
   Regjistruar 1+ vit
   Në linjë 3 muaj më parë
   Kontakto Të gjithë njoftimet

   Vendndodhja e publikimit

   Lagja Kastriot, 9301, Fier, Fier, Shqipëri
   40.72389, 19.55611

   Bëni Kujdes!

   Asnjëherë mos paguani ndonjë depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, ose nënshkruar një akt marrëveshje shitblerje. Asnjë reklamues serioz nuk kërkon paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një kartë identiteti të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar personin. Çdo veprim i mëtejshëm bëhet vetëm pasi të nënshkruani një akt marrëveshje shitblerje.
   Shitet Apartament 2+1, Mobilim i ri, Çertifikatë Pronësie Shitet Apartament 2+1, Mobilim i ri, Çertifikatë Pronësie Shitet Apartament 2+1, Mobilim i ri, Çertifikatë Pronësie Shitet Apartament 2+1, Mobilim i ri, Çertifikatë Pronësie
   53,000 € Shitet Apartament 2+1, Mobilim i ri, Çertifikatë Pronësie nga Xhevdet